| gurytza a întrebat:

Curand vine ziua andragostitilor si as vrea sa-i fac un cadou special pentru iubitul mew. As vrea sa fie ceva... sa puarte mereu cu el si sai aminteasca de mine. El are 20 de ani. Nu stiu ce sa-i cumpar ma ajutati si pe mine?
mersi :*:**:

6 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

Un accesoriu ceva ar fi minunat. Exemple:ceas, bratara, lantisor, ghiulrolling on the floor sau chiar un cercel.
Bafta multa la cumparaturi si idei pe masura!

| BlueHusky a răspuns:

Un tricou inscriptionat eventual personalizat ar fi ceva interesant. (dar nu scrie tu mesajul!)

| dge18 a răspuns:

Bine eu am 13 ani is baiat si stiu ce sa-i faci!
Deci: 1. Daca ai o poza cu tine si cu el e bine.
2. O scanezi la imprimanta sau la xerox!
3. O modifici pe calculator si pe acolo pui inimioare si "Te iubesc".
Sau daca nu stii cum se face intreaba-ti o prietena sau un prieten!
Si de sf.valentin Va intalniti intr-un loc si ii dai poza! Dupaceea sarutativa! Ca asa trebuie! Si gta surpriza! Este foarte usor! Mai intai gandeste si apoi spunetongue Dar nu-i nimic
mai inveti si tu cevahappy bine mai vb! A SI MULT NOROC:*happy

| lala178 a răspuns:

Cand ai spus ca ai vrea sa ii iei ceva pe care sa il poarte mereu cu el m-am gandit imediat la asta:
http://www.argintarie.ro/......366-p.html
Il poti personaliza cu un text sau cu o poza de-a ta, de-a voastra, dar costa aproximativ 100 de lei cu totul...

| AlexandraHristov a răspuns:

Buna, gurytza!

Iti recomand urmatorul articol: http://www.fiilamoda.com/cadouri-valentine-s-day-barbati/

Contine idei si exemple foarte faine de cadouri pentru partener.

Sigur te va ajuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca e ceva pe masura sa poarte sa isi aminteasca mult de tine...cat poa'sa poarte un tricou sau ceva? o bratara ar fi o idee dar nu aur ca o baga la amanetlaughing