| GabyDany a întrebat:

big grin
Fundaaa, pentru inceput vreau sa zis ca in POZA DE AVATAR, sunt eu acum 3-4 ani.

(E o poveste cam lunga) Deci imi place de o fata.CHIAR MULT. E prima fata de care m-am indragostit cu adevarat... Cand e langa mine simt ca toate lucrurile rele, dispar. De multe ori eu ma duc la ea in clasa happy le-a spus onor baieti (care o pipaiau) ca sunt nesimtiti si s-ar comporta mai frumos cu ei daca nu ar mai fi asa nesimtiti. Le spunea ca asa ar trebui sa se comporte un baiat cu o fata (asa cum o fac eu) Mi-a zis ca nu am defect, ca sunt simpatic si dragut. Intr-o zi eram in autocar, si statea langa un baiat care o place, dar, cand s-a dus la magazin baiatul ala mi-a zis sa vin sa stau langa ea... statea cu capul pe mine (asa face cu toti) si ma intreba daca ma doare umarul si d-astea. Si multi din autocar strigau sa ne sarutam si d-astea. Am intrebat-o daca o detanjaza si a zis ca nu o deranjaza, ca sunt copilarii... la un moment dat mi-a zis sa ma mut deoarece era si dirigu' ei acolo... si el e nebun, daca e vreo relatie, anunta parintii, mai are un pic si te scoate in careu...si a zis ca nu are chef sa existe vorbe prin scoala. Mereu voiam da ii car bagajele si ea zicea ca poate si ea... pana la urma m-a lasat ☺ i-am facut cinste cu o inghetata (dupa ce am insistat). Dupa vreo 4 zile cineva ne-a zis : -sarutati-va! (Ea a zis doar ca are iubit atat) si cand eram in autocar mi-a zis ca la caracter seman cu primul ei iubit (dragut, de treaba, daca o calc imediat : scuze, scuze). A, da, am uitat, cand a zis baiatul ala sa ne pupam i-am zis : te plac... ca prietena. Imi era frica sa-i recunosc. Si acum inchei: cand eram impreuna cu o fata... fata de care imi place ii spunea bff-ului ei ca fata aia ma strica si ca daca as fi mai mare poate ar fi impreuna cu mine. Eu nu credeam asa ca am intrebat.o pe ea daca a zis asta si a zis ca da... Doar o data in viata ei (cand era super nervoasa) abia daca vorbea cu cineva mi-a zis macar acum sa tac un pic... E cu 1.5 luni mai mare... I-am dat un cadou si cand am dat sa plec mi-a zis sa vin sa ma pupe. Pareri?

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Ma bucur ca faci progrese si ca nu mai esti suparat pentru ca rad cei din jurul tau de tine.

Spune`i ce simti cu adevarat pentru ea si gata.

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Las-ooooo

| GabyDany explică:

E cu 1 an si 5 luni mai mare... mai stam si singuri plimbandu-ne si povestind

http://m.imgur.com/G0hh4I1,NuqhoUR

Ce sa schimb.la mine? In acest link sunt 2 poze.si nu mi s-a pus toata intrebarea d.aia am scris in comm

App a zis ca daca actualul s.ar desparti de ea nu ar suferi asa tare deoarece il vede 2.3 pe sapt. Nu stie ca o plac

| GabyDany explică:

Cum ai spus si tu:"sunt invidiosi" eu cand ma uit la poza din avatar intr-adevar eram urat ca mna nu eram dezvoltat.acum ma uit in oglinda zic ca sunt okey. Mersi, app, esti pshiholog, si mi-e un pic frica ca eaca zice "nu"o sa ma simt trist...

| RagnaRDET a răspuns:

Copile sfatul meu pentru tine, vezi-ti de viata ta si bucurate de ea cat mai poti, vei suferi si din dragoste dar nu e cazul inca happy Esti mic, joaca-te, copilareste, distreaza-te, iesi afara, lasa fetele si dragostea, daca prinzi pe una pup-o, ***-o, fa ce poti, dar fa-o pe moment, esti prea tanar ca sa fii indragostit, fi liber.( cat inca poti laughing )

| Nicolescu_Vlad_1999 a răspuns:

Unde e intrebarea?