| GabyDany a întrebat:

Funda, pentru inceput vreau sa zis ca in POZA DE AVATAR, sunt eu acum 3-4 ani...

(E o poveste cam lunga) Deci imi place de o fata. CHIAR MULT. E prima fata de care m-am indragostit cu adevarat... Cand e langa mine simt ca toate lucrurile rele, dispar. De multe ori eu ma duc la ea in clasa happy, le-a spus unor baieti (care o pipaiau) ca sunt nesimtiti si s-ar comporta mai frumos cu ei daca nu ar mai fi asa nesimtiti. Le spunea ca asa ar trebui sa se comporte un baiat cu o fata (asa cum o fac eu). Mi-a zis ca nu am defect, ca sunt simpatic si dragut. Intr-o zi eram in autocar, si statea langa un baiat care o place, dar, cand s-a dus la magazin baiatul ala mi-a zis sa vin sa stau langa ea... Statea cu capul pe mine (asa face cu toti) si ma intreba daca ma doare umarul si d-astea. Si multi din autocar strigau sa ne sarutam si d-astea. Am intrebat-o daca o detanjaza si a zis ca nu o deranjaza, ca sunt copilarii... La un moment dat mi-a zis sa ma mut deoarece era si dirigu' ei acolo... Si el e nebun daca e vreo relatie, anunta parintii, mai are un pic si te scoate in careu... Si a zis ca nu are chef sa existe vorbe prin scoala. Mereu voiam da ii car bagajele si ea zicea ca poate si ea... Pana la urma m-a lasat ☺ i-am facut cinste cu o inghetata (dupa ce am insistat). Dupa vreo 4 zile cineva ne-a zis : -sarutati-va! (Ea a zis doar ca are iubit atat) si cand eram in autocar mi-a zis ca la caracter seman cu primul ei iubit (dragut, de treaba, daca o calc imediat: scuze, scuze) A, da, am uitat, cand a zis baiatul ala sa ne pupam i-am zis: te plac... Ca prietena. Imi era frica sa-i recunosc sad Si acum inchei: cand eram impreuna cu o fata... Fata de care imi place ii spunea bff-ului ei ca fata aia ma strica si ca daca as fi mai mare poate ar fi impreuna cu mine. Eu nu credeam asa ca am intrebat-o pe ea daca a zis asta si a zis ca da... Doar o data in viata ei (cand era super nervoasa) abia daca vorbea cu cineva mi-a zis macar acum sa tac un pic... E cu 1.5 luni mai mare... I-am dat un cadou si cand am dat sa plec mi-a zis sa vin sa ma pupe

Răspuns Câştigător
| Whattheheck a răspuns:

Suntem pe TPU.ro, nu la streseaza-necuaceeasiintrebare.ro

4 răspunsuri:
| OMFGConrad a răspuns:

Eşti disperat?

| annonim677 a răspuns:

Coe tu ai fata de macho men sa moara fane daca nu iti pui un push up si o rochie or sa iti fiu eu peste si te umpli de relatii numa din alea din alea bazate pe sex ca stiu ca din alea vrei tu daca e ceva si vrei sa iti fiu peste imi lasi mesaj. bafta

| GabyDany explică:

Cu 1 an si 5 luni mai mare... mai stam si singuri plimbandu-ne si povestind

http://m.imgur.com/G0hh4I1,NuqhoUR

Ce sa schimb.la mine? In acest link sunt 2 poze.si nu mi s-a pus toata intrebarea d.aia am scris in comm

App a zis ca daca actualul s.ar desparti de ea nu ar suferi asa tare deoarece il vede 2.3 pe sapt. Nu stie ca o plac

Repet in poza de la avatar aveam 11 ani.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GabyDany):

Wow, aia chiar sunt ochii tai? :O Super. De schimbat nu prea ai avea ce schimba pentru ca arati ok happy, poate comportamentul, daca tu consideri ca e necesar happy