| GabyDany a întrebat:

(E o poveste cam lunga) Deci imi place de o fata.CHIAR MULT. E prima fata de care m-am indragostit cu adevarat... Cand e langa mine simt ca toate lucrurile rele,dispar. De multe ori eu ma duc la ea in clasa happy le-a spus onor baieti (care o pipaiau) ca sunt nesimtiti si s-ar comporta mai frumos cu ei daca nu ar mai fi asa nesimtiti.le spunea ca asa ar trebui sa se comporte un baiat cu o fata (asa cum o fac eu)

Mi-a zis ca nu am defect, ca sunt simpatic si dragut. Intr-o zi eram in autocar, si statea langa un baiat care o place,dar, cand s-a dus la magazin baiatul ala mi-a zis sa vin sa stau langa ea... statea cu capul pe mine (asa face cu toti) si ma intreba daca ma doare umarul si d-astea.si multi din autocar strigau sa ne sarutam si d-astea. Am intrebat-o daca o detanjaza si a zis ca nu o deranjaza, ca sunt copilarii... la un momentdat mi-a zis sa ma mut deoarece era si dirigu ei acolo... si el e nebun daca e vreo relatie, anunta parintii, mai are umpic si te scoate in careu...si a zis ca nu are chef sa existe vorbe prin scoala. Mereu vroiam da ii car bagajele si ea zicea ca poate si ea... pana la urma m-a lasat ☺ i-am facut cinste cu o inghetata (dupa ce am insistat) Dupa vreo 4 zile cineva ne-a zis : -sarutati-va! (Ea a zis doar ca are iubit atat) si cand eram in autocar mi-a zis ca la caracter seman cu primul ei iubit (dragut,de treaba, daca o calc imediat : scz, scz) A, da, am uitat, cand a zis baiatul ala sa ne pupam i-am zis : te plac... ca prietena. imi era frica sa-i recunosc sad Si acum inchei: cand eram impreuna cu o fata... fata de care imi place ii spunea bff-ului ei ca fata aia ma strica si ca daca as fi mai mare poate ar fi impreuna cu mine. Eu nu credeam asa ca am intrebat.o pe ea daca a zis asta si a zis ca da...

Doar o data in viata ei (cand era super nervoasa) abia daca vorbea cu cineva mi-a zis macar acum sa tac umpic... E cu 1.5 luni mai mare... I-am dat un cadou si cand am dat sa plec mi-a zis sa vin sa ma pupe

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se vede ca esti incepator in aceasta problema. Experienta mea cu fetele/femeile este net superioara experientei tale. Nu vreau sa te descurajez dar trebuie sa analizezi bine comportamentul ei vizavi de tine.Dar fetele/femeile nu le poti intelege niciodata. Daca acum este asa de amabila cu tine nu inseamna ca si tine la tine.Nu te lua dupa aparente.

| Violleta2022 a răspuns:

Esti un pusti tare frumos, brunetel cu ochi albastrii, o sa fii o frumusete de barbat, dupa care or sa alerge o gramada de fete.
Sfatul meu, cauta-ti o fata de varsta ta sa-ti fie prietena, asta este mai mare ca tine, si vrea baieti si mai mari, nu se incurca cu cei din clase micute.
Tu, ca sa nu suferi, trebuie sa alegi pe cineva de varsta ta care te place si te vrea asa cum esti!
Hai, inca un pic si mergi la liceu, o sa vezi ca o sa ai bataie de fete pe tine!
Acum, pune mana si invata foarte bine ca sa ajungi la un liceu foarte bun, restul, vine de la sine.

| GabyDany explică:

Xplică

E cu 1 an si 5 luni mai mare... mai stam si singuri plimbandu-ne si povestind

http://m.imgur.com/G0hh4I1,NuqhoUR

Ce sa schimb.la mine? In acest link sunt 2 poze.si nu mi s-a pus toata intrebarea d.aia am scris in comm
A zis ca nu va suferi asa tare cand se v a desparti de iubitul ei deoarece il vede odata la 2.3 sapt

| GabyDany explică:

Vaza e ca nu prea baga baietii in seama, pe un coleg (care o place si ea stie asta) abia il baga in seama... si o colega a intrebat-o cum sunt si ea a zis ca dragut, simpatic etc.