| zuzu_3768 a întrebat:

big grin scuzati-mi iesirealaughingm-am combinat cu un baiat care s-a tinut 2 ani dupa mine, bine l-am cunoscut pe un site, si d-abia acum 1 saptamana ne-am intalnit, am cedat mai greulaughing:p El zice ca ma iubeste, oare sa-l cred? avand in vedere ca 2 ani s-a rugat de mine, si a venit tocmai din alt oras pna la mine sa ne intalnim, si ca sa nu mai spun ca acum o sa se mute si el in bucuresti.Eu cred ca da! big grin voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| erik a răspuns:

In prima faza pot spune ca te place foarte, foarte mult iar abia dupa ce te cunoaste mai bine ma pot pronunta daca te iubeste.

8 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Buna normal ca te iubestelove struck un baiat care umbla dupa o fata 2 ani la rand si vine din alt oras ca sa te vada sg t iubeste:*adica unul care nu tine la tine si vrea doar ceva la misto nu se tine dupa o fata 2 ani la rand ii zice pa si gata:*

succes:*

| SteauaROsie a răspuns:

Dar chestia aia
ca te ai lasat greu agatata
este doar o formalitate
este doar o bariera din panza care poate fii usor sparta
daca dai peste un baiat cu papagalu mare si cu texte pe el
nu are cum sa i rezisti

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Mai revino cu intrebari dupa ce v-o trageti, sa vedem atunci daca mai esti asa incantata de baiatu asta pe care vrei tu sa-l domini dar mirosu meu spune ca e invers laughing)))

| zuzu_3768 explică:

Lolex u cred ca n-ai inteles intrebarea.big grin Ne-am intalnit deja...sntem impreunahappy

| zuzu_3768 explică:

Vine el la minehappy si nu sunt dusa mei, il iubesc atata tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te excita ideea ca poti face ce vrei din el?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti dusa rau. te duci in fiecare zi la el? sau vine el la tine?

| Lolex_2487 a răspuns:

Daa... te iubeste, dar mai mult iubeste imaginea ta de pe net. Ati fost sinceri unu cu altu cand vorbeati? Nu va cunoasteti deloc si crede-ma pe cuvant ca pe net oamenii sunt total diferiti. Asa ca daca-ti place de el, ma bine iesiti la un suc si ajungeti sa va cunoasteti mai bine inainte sa-i spui ca si tu vrei sa fiti impreuna.