| maissner a întrebat:

Da, da, stiu. A'ti mai vazut intrebarea asta de zeci, daca nu sute de ori. Dar eu tot nu inteleg. Ce trebuie sa faci intr'un sarut(french)? Toti zic initialul si apoi "lasa'te dus de val"(dusa in cazul meu ca sunt fata). Am incercat dar tot nu inteleg ce trebuie sa fac...habar nu am ce trebuie sa fac. Se ofera vre'unul sa imi explice si mie?! Va rooooog!

Merci!

(Tin sa mentionez ca nu sunt un copil retardat care vrea sa desopere senzatii tari...cu alte cuvinte. am 17 ani si eu habar nu am X_x, iar acum cand sunt si eu intr'o oarecare relatie cu un tip, ma simt penibil cand el incearca sa ma sarute si eu nu stiu ce trebuie sa fac)

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Christal a răspuns:

Nu ai nimic de facut nu stiu...trebuie sa il lingi si atatlaughing
sa iti plimbi limba pe limba lui habar nu amthinking nu e nimic greu.sau ciudat
nu ai cum sa nu reusesti daca incerci.

| ChocolateLove a răspuns:

Poi...nu stiu e greu de explicat. Incearca sa-l copii, atunci cand vz ca vrea sa t sarute, daca el iti "baga limba in gurita" baga si tu, dar nu sa il ineci...si incearca sa nu lasi "bale". Putin umed si senzual, sau ai putea sa incerci p manahappy eu asa am invatatlaughing)

| yna16 a răspuns:

Pai pur si simplu. iate dupa el.cum face el fa si tu.sau daca nici el nu stie.e clara treabalaughing