| LexuKrys a întrebat:

big grin
Sunt cu o fata de 4 zile si vreau sa o sarut french deja devine plictisitor sarutul normal happy dar faza e ca mi-a zis ca nu stie sa sarute french sad.
Sa specific ce nu am specificat in intrebarea anterioara :
Eu stiu sa sarut french de cand jucam adevar si provocare big grin dar ea nu stie sad.
Cum ii spun ca vreau sa o sarut french adica sa stie la ce sa se astepte deoarece e cam timida? cine imi zice o varianta care va merge 100% va primi funda + vot!
Va multumesc si pentru raspunsurile de la intrebarea anterioara happy

10 răspunsuri:
| ALeXsSaY a răspuns:

Eu am trecut prin asta. nu ii zice in fata ''vreau sarut french!'' intai o iei, o mangai putin, o saruti normal si incerci sa ''intreci masura''. chiar daca ea nu stie, nu e greu. se invata. si daca respinge oferta, ii zici ca o inveti tu cum sa o faca si ca nu e nici o rusine. happy tu trebuie sa o faci sa aiba curaj sa te sarute big grin

| escroaca a răspuns:

Pai cand o sa fiti voi singuri etc.va pupati normal etc
Si la un moment dat ii zici: acum iinchide ochii si lasa-ma sa iti arat ceva. Si gatathinking laughing

La cat mai multi :*

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Hmm pai daca e timida cel mai bine e sa o saruti french pur si simplu.lasa totul sa vina de la sine pentru ca daca ii spui "pot sa te sarut french" ea o sa se sperie de idee si no sa vrea.Sarutati-va cum va sarutati voi normal apoi prinde-o uros cu o mana de cap si cealalta de "talie" tine-o bine si.baga-i lb in gura.E cel mai bine asa.

Asa a fost si la mine si eu sunt timida de obicei si prefer ca baiatu sa "faca" cea ce simte pentru ca daca ma intreaba eu desi vreau nu gasesc curajul sa ii spun da. Si cu primul sarut.Eu nu stiam ce avea el de gand sa faca si ne-am sarutat si eu de abia la sf am realizat ce s-a intamplat de fapt:O

app: prima data n-o saruta ff mult.e bine sa fie un pic mai scurt la inceput.e bine in primul rand pentru ea.

baftawinking

| Piㄨㄨy a răspuns:

Ii spui ca vrei sa o saruti intr-un mod mai special si ii spui sa se lase pe mana tahappy...Succes:*:*

| Fashion a răspuns:

Citeste tot articolul! sunt sigura ca te va ajuta! succes! http://www.acasatv.ro/......e-iti.html

| kolyok94 a răspuns:

Invata-l tu sa sarut french kiss. Vorbeste cu ea si daca nu vrea sa sarute french kiss apoi mai asteptati happy

| ßhåååå a răspuns:

Ii spui si tu ca ar cam fi cazul sa schimbati ceva

ceva mai frumos smug

si faza asta ca nu stie las-o balta oh go on.nici eu nu stiam dar m-am lasat purtata de val.adica ce vreau eu sa spun este ca totul vine de la sine.Mai ales daca te place :X

Parerea mea

| smarti a răspuns:

Spune-i ca daca tine la tine, sa aiba incredere si arata-i.Simplu.Nu?!

| K1dU_2461 a răspuns:

Ca sa mearga 100% uite ce fac eu
ma intalnesc cu fata stau cu ea cam juma de ora o ora (daca sunt cu ea) dar nu o sarut deloc
apoi cand trebuie sa ne despartim o sarut mai intai normal dar lung si imi tin buzele lipite de ale ei cam 30 de sec dupa care dau putin capul inapoi 5 cm si ea incepe sa respire big grin
si apoi o sarut din nou dar de data asta "french"

2 pontrui
1 niciodata nu o saruta la inceputul inatalniri mai bine la sfarsit ca atunci va despartiti si ea se va gandi numai la sarut
2 cand o saruti mereu incearca sa tii ochii inchisi si fa ceva cu mainile una tine-o de la spate (intre piept si fund) si a doua mangaio incet la ceafa (mai senzual)