| AiPierdutCelMaiBunIubit a întrebat:

Da... Salut TPU!

Acum 3 saptamani m-am certat cu iubita mea si m-am despartit de ea tocmai ca sa sufere.Cand ma uit pe geam la ea plange intruna.

Am prins-o cu tigara-n gura.

Dar am si varsta 3 lacrimi din ochi.
Si i-am spus ca eu careo ajutam la orice cand era bolnava era primul care o ajuta si isi facea griji si ca nu are de ce sa ma minta.M-a mintit.M-am dus la niste baieti era ora 5 i-am zis ca vin la 7 si am venit la 6 fara un sfert.Am vazut-o afara cu tigara in gura.M-am dat jos din masina m-am dus la ea am incercat s-o sarut mi-a zis ca-i miroase gura urat.I-am zis ca asta e nu o sa-mi fie scarba de ea.La fel insita.I-am zis sa sufle spre mine nu a vrut.Am sarutat-o cu japca.Si i-am zis:
-Simt gust de... (am stat vreo 5 secunde se uita cu niste ochi de catelus la mine) tigara.
-Mi-a negat.(asta m-a durut.Cand m-a mintit ca nu a fumat)
Dupa aceasta i-am spus ca eu am fost primul cu ea la rau si la bine aveam grija de ea etc...mi-au curs 3 lacrimi si i-am zis ca ma despart de ea.

Acum ce ar trebui sa fac nu vreau sa mai fiu cu ea. Vreau sa gaseasca pe altcineva pentru ca nu vreau o femeie care sa ma minta.Ce sa fac sa ma impac cu ea?

Răspuns Câştigător
| Ezeru a răspuns:

Daca stai sa te gandesti e si vina ta. Te-ai gandit vreodata ca poate ii e frica sa iti spuna adevarul.
Ar trebui sa ii oferi inca o sansa, dar de data asta incearca sa ii inspiri incredere. Fa-o sa creada ca daca iti spune adevarul nu pateste nimic.

Răspuns utilizator avertizat
| Ezeru a răspuns (pentru AiPierdutCelMaiBunIubit):

Am patit-o si eu si stiu cum e...

Răspuns utilizator avertizat
| Ezeru a răspuns (pentru AiPierdutCelMaiBunIubit):

Excelenta ideewinking

Răspuns utilizator avertizat
| Ezeru a răspuns (pentru AiPierdutCelMaiBunIubit):

Succes amice tongue

Răspuns utilizator avertizat
32 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fii bland!

Răspuns utilizator avertizat
| Mussette a răspuns:

Treci cu vederea peste faza cu tigarea.
Fii atent la altele.

Răspuns utilizator avertizat
| Mussette a răspuns:

Candva am vrut si eu sa vad cum e sa fumezi, dar prietenul meu de atunci nu m-a lasat, desi el fuma.
Dupa mi-a trecut de fumat si pe un prieten chiar am reusit sa-l fac sa se lase. big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Mussette a răspuns (pentru AiPierdutCelMaiBunIubit):

Si apoi la camin, in prima saptaman m-a intrebat un baiat daca fumez cu el o tigare; eu, nu; m-a intrebat daca sunt sigura; eu, da; dupa care a zis, nu care cumva sa tragi vreun fum; poate va ramane totusi o fata care sa nu incerce tigarile. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Mussette a răspuns (pentru AiPierdutCelMaiBunIubit):

Tu fumezi?
Am observat pe unii care isi obliga iubitele sa fumezi.
Ciudat comportament.

Răspuns utilizator avertizat
| MonstruletulDinBomboaneExpirate a răspuns:

Fa ce-ti spune inima, nu te obosi s.o recuperezi daca te.a mintit. O sa fie bine, sunt multi pesti in balta.

Răspuns utilizator avertizat
| sirD a răspuns:

laughing))
Eu zic sa o bati brutal cu o teava, ca doar a mintit, si-a mintit Zeul. Sarcasm
Te-ai gandit de ce a mintit? Oare de ce nu a avut incredere in tine? Poate e vina ta ca a trebuit sa-ti ascunda ceva?

Răspuns utilizator avertizat
| sirD a răspuns (pentru AiPierdutCelMaiBunIubit):

Cauta sarcasm in dex
Tine cont de restul
Cu multa placere

Răspuns utilizator avertizat
| sirD a răspuns (pentru AiPierdutCelMaiBunIubit):

Eu pot glumi... de aia e iubita TA

Răspuns utilizator avertizat
| sirD a răspuns (pentru AiPierdutCelMaiBunIubit):

laughing) esti deosebit de prost

Răspuns utilizator avertizat
| sirD a răspuns (pentru AiPierdutCelMaiBunIubit):

De parca ai vrea sa-mi dovedesti propriul meu punct de vedere

Răspuns utilizator avertizat