| acerr a întrebat:

Nicorette spray, intrebare < ati folosit? Scrie ca de la primul jet nu mai vrei tigara sau daca in urmatoarele minute vrei sa aprinzi o tigara sa mai dai un jet in gura! Eu vreau sa cumpar maine, dar poate sunt oameni aici care au folosit! Unii spun ca nu au mai fumat, altii da...

1 răspuns:
| antimulte a răspuns:

E multa reclama. Am folosit si degeaba. Daca vrei sa te lasi e o chestie de vointa si atat. Restul de gume, sprayuri etc sunt reclame platite din banii nostri.