| georgescu40 a întrebat:

Daca a-ti fi un barbat matur, singur, fara obligatii si a-ti cunoaste pe mes o femeie casatorita si avand un copil care v-ar propune o intalnire pentru a va cunoaste personal ea fiind cea care v-a contactat, si v-ar spune deschis ca nu doreste decat o aventura deoarece sotul este impotent, ce a-ti face?

Răspuns Câştigător
| Thesamegirl a răspuns:

Tinand cont de faptul ca barbatul este matur, si singura fara obligatii in prima faza ai putea spune "de ce nu?"
Insa matur fiind, presupun ca scopul tau in viata este sa iti gasesti o realtie de luna durata, in care tu sa fii singurul barbat din viata viitoarei iubite.
Insa. daca tu simti o anumita atractie pentru ea, poti da frau liber imaginatiei. Sfatul meu este sa nu pui suflet, daca "pleci la drum in cunostinta" nu te abate de la el.

5 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Mi-aş urma principiile şi aş refuza propunerea. Până la urmă, orice om cu valori morale ar face asta.

| CoquineNoire a răspuns:

Eu in locul tau as pune mana pe o carte de gramatica

| Mary_5158 a răspuns:

Vrei probleme? mai sunt si alte femei cu interese mai serioase.iar daca ai mila de ea, trebuie sa fi de acorda si cu barbatul ei, nu?
in fine, chibzuieste bine

| asdasasasas a răspuns:

Ahhahahhahh cred kati zice thotrolling on the floor)))

| bengal a răspuns:

O viata ai, da-i bataie. Viata e prea scurta si trebuie traita.Nu gresesti cu nimic, doamna te-a cautat pe tine si nu invers.
Sfatul meu, treci la actiune.