| Tugui_Cristi_1992 a întrebat:

Daca ai ciclu si faci dragoste e posibil sa fii insarcinata?

11 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da, o fosta prietena de a mea din liceu, a ramas insarcinata exact in mijlocul ciclului! - si e medic! A facut un baiat reusit, care a terminat Dreptul!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da da da sa nu mai zic ca o sa puta rau

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca o fata are ciclu menstrual poate ramane insarcinata in cazul in care intretine un act sexual in perioada fertila a ciclului. Daca o fata/femeie intretine acte sexuale in timpul menstruatiei exista posibilitatea de a ramane insarcinata insa probabilitatea este foarte mica de doar 3-5%,dar acest lucru se poate intampla numai in cazul in care ciclul menstrual este neregulat.

| Emilian65 a răspuns:

Cand faci dragoste cu adevarat nu ramai, dar daca faci sex in perioada fertila cu siguranta ca ramai gravida.

| Florentina9210 a răspuns:

Exista sansa sa ramai insarcinata de 101%. Deci, mai pe intelesul tau, da!

| MadRabbiT a răspuns (pentru Florentina9210):

Ai ramas tu de stii atat? 101 % laughing) Doctor ginecoloaga te faci!

| MadagasHardwell a răspuns (pentru Florentina9210):

Cum ma? poate sa ramana si daca face sex protejat?

| Florentina9210 a răspuns (pentru MadagasHardwell):

Nu a mentionat tipul in intrebare ce tip de sex este. ''Ma''!

| OMFGConrad a răspuns:

Dacă faci dragoste nu, dacă faci sex da, rămâi.

| Vlad9512 a răspuns:

Bineinteles ca da, cu toate ca sansele sunt foarte mici... daca doresti sa o faci neprotejat recomand sa nu finalizezi inauntru.

| SalamBossnr1 a răspuns:

Incearca. Funda?