| andreiutza_1879 a întrebat:

Prima zi de ciclu daca faci dragoste neprotejat.ramai insarcinata?

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Rapoartele sexuale în timpul menstrei crește riscul infecțiilor!
Îți place să faci atâta mizerie în pat? Nu se poate aștepta după?
Șansele unei sarcini sunt nule dar te "premiezi" cu infecții genitale destul de urâte.
Nu o lua drept o metodă contraceptivă!
Pa, pa.

| Anileda a răspuns:

Slabe sanse, insa este inestetic si poti sa faci niste infectii de toata frumusetea.
Treaba ta!

| Catalion a răspuns:

Da, e posibil, foarte posibil.

| enchanted a răspuns:

Nu ramai insarcinata

| danaalexa a răspuns:

Ewwwwww cum sa faci sex in timpu ciclului ew bietu il faci cu sange, nu e tampon!

| cucalic a răspuns:

Eu am crezut ca nu ramai insarcinata in prima zi de ciclu, dar ramai iti spun garantat.eu am deja o fetita de 1 anisor si 4 luni, cu care am ramas in prima zi de ciclu.

| laara a răspuns:

De ce sa faci dragoste in timpul menstruatiei? straight face

| Bendes a răspuns:

Nasti ori cum! ma u ai pus cam multe intrebari pe aici despre sex. u cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca nu. dac baiatul ii va da drumul in tine sigyr ca da daca nu... apoi nu totul va fi ok...

| lorycykcl a răspuns:

Nu ramai insarcinata, da nici bine n-o sa-ti fie

| isabel_8733 a răspuns:

Va fi (scuze ca zic) scarbos...

| c0x a răspuns:

Slabe sanse am facut-o odata cand era in prima zi, si mi-am dat si drumu si in plus prietena lua vitamine cu antibioticewinking deci zerooo