| taissaAngiee a întrebat:

Daca ai ciclu si începi sa te masturbezi, ti se va opri ciclu?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Intregul proces menstrual este dirijat de activitatea glandelor endocrine si se produce strict ca urmare a unei activitatii hormonale precise, ciclice care se repeta ciclu de ciclu indiferent de activitatile de natura sexuala sau cea de autosatisfacere prin masturbare. Multa sanatate.

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

NU. Ar fi o metoda mult prea simpla si usoara, la indemana, in cazul bietelor fete din loturile de gimnastica sau alte sporturi. big grin

| Oana92 a răspuns:

Nu! Masturbarea nu are treaba cu ciclul menstrual...

| deeeaqq a răspuns:

Nup. Ţi-am distrus speranţele. :'(

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

Ce bine ar fi!

| Gheorghe_Valentin_1993 a răspuns:

Nu tu opresti ciclul. Altii intra in tine si il opresc. Mortul negru din cel mai negru Hades. Hameno

| Yisus a răspuns:

Nu

| taissaAngiee explică:

Mulțumesc mult pup