| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai fi intr-o barca iar in apa se afla persoana pe care o iubesti si cu cea care te iubeste., pe cine ai salva de la innec avand in vedere ca poti salva doar o singura persoana?!

Răspuns Câştigător
| YoBuDy a răspuns:

Salut,

Persoana care te iubeste, pentru ca cea pe care o iubesti s-ar putea ca ea sa nu te iubeasca...

Succes,

| buzeduulci a răspuns (pentru YoBuDy):

Cam asa e si in situatia mea...

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si eu ca 9 octombrie spun ca m-as arunca eu, m-am saturat de iubire mai dao naibi ca e doar interes, ipocrizie, minciuna

| LoveSleep a răspuns:

Ce naiba făceai cu Ray singur pe barcă?

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Un serviciu umanitatii...

| J0B0MAT a răspuns:

As salva-o pe cea pe care o iubesc si m-as ineca alaturi de cea care ma iubeste.

| Lawliet14 a răspuns:

Eu n-o sa iti dau raspunsul intelept al lui YoBuDy.

Daca esti intr-o barca la propriu in largul marii, salveaza-l pe cel mai puternic pentru ca umanitatea are nevoie de el. laughing Dar la capitolul vietii reale - dragoste, salveaza-l pe cel mai putin puternic dar ai grija dupa sa te descurci cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

pe nimeni. m-aș arunca și eu în apă.

| Superdumnezeuomniscient a răspuns:

Pe nimeni, mai multe sanse de supravietuire pentru tine

| mihnulet a răspuns:

Eu as salva persoana pe care o iubesc