| MiCuTzZa a întrebat:

Daca intr-un lac sar ineca 2 persoane : persoana pe care o iubesti, si persoana care te iubeste pe tine. pe care il vei salva?(numai unul ) de ce?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Niciuna, stii de ce? Pentru ca persoana care ma iubeste face misto si sta pe interes cu mine, si cealalta persoana nu o iubesc.

| Flav a răspuns:

N-ai precizat despre persoana care ma iubeste pe mine, poate fi si vecina de la colt, iar eu sa nu stiu asta. Cu siguranta, persoana pe care o iubesc!

April
| April a răspuns:

In ceea ce ma priveste, n-as salva pe nimeni fiindca, nehotarata inttre glasul inimii si cel al ratiunii, m-as ineca eu insami.

| BiaSiAtat a răspuns:

Pai persoana care ma iubeste.Pt ca dupa aceea o voi iubi si eu pe ea

| zambethツ a răspuns:

Dc sa ne complicam atat.persoana aia persoana cealalta.eu una m'as arunca dupa ei.nu as fii in stare sa aleg viata unei persoane si cealalta sa o las in voia sortii nimeni nu ar fi in stare cred eu.sadkisslove struck

| Marynna a răspuns:

FOARTE BUNA INTREBARE

e foarte complicat...iti dai seama ca majoritatea am alege sa il salvam pe cel pe care il iubim, dar daca stai sa te gandesti mai bine, si cel care te iubeste este om care merita sansa la viata, si daca te mai si iubeste...pfff.sincer,eu as incerca sa ii salvez pe amandoi, sau sa chem ajutoare, ceva, pentru ca nu as putea trai cu constiinta ca pe unu` l-am lasat sa moara incercand sa il salvez pe celalalt

funda?:S

| forever4you a răspuns:

Poi cred ca persoana pe care o iubesc dar ca sa ma iubeasca si ea daca eu o iubesc si el/ea nu ma iubeste atunci il voi alege pe ce-l care ma iubeste pentru ca el/ea ma vede pe mine intr-un mod anume chiar daca eu nu il iubescbig grin

| broscutsaaa a răspuns:

Hmm. desigur ca in momentul acela te`ai gandi sa salvezi persoana pe care o iubesti. faci totul pentru binele ei indiferent de al tau sau al altora. Treci peste tot pentru ea [ persoana iubita on the phone. Dar daca stai putin sa te gandesti, persoana care te iubeste ar fi incantata sa vada ca iti pasa thinking In orice caz, ipotezele sunt multe, dar eu as salva persoana iubita. happy

| ZOON a răspuns:

Mi-a luat ceva timp sa ma gandesc si nu as salva pe nimeni pentru ca persoana pe care o iubesc nu ma va iubi niciodata iar eu nu voi putea sa iubesc persoana care ma iubeste, (astept o relatie in care sentimentele sunt aceleasi )

| specialistul97 a răspuns:

Persoana pe care ma iubeste big grin nu stiu sa explic laughing

| Gorgan a răspuns:

Persoana pe care o iubesc. Motiv? Egoism.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde...
Poate persoana pe care o iubesc nu ma iubeste si nu s`ar gandi niciodata sa`mi fie alaturi cand am nevoie, dar persoana care ma iubeste sa stea aproape de mine oricand si indiferent daca am nevoie sau nu sa ma sprijine.Atunci clar aleg persoana care ma iubeste.
Dar daca iubirea e reciproca in primul caz si in al doilea numai acea persoana cam tot aceeasi chichita ar fi.
Bafta`!