| iankacobzaandreiescu a întrebat:

Ai cazut intr-o situatie: Doua persoane se ineaca.
1 persoana este persoana pe care o iubesti foarte tare.
2 persoana este persoana care te iubeste extrem mult.
Pe care persoana ai salva-o, pe cea care o iubesti sau pe cea care care te iubeste, stiind ca daca vei salva-o pe cea care o iubesti, pe urma va ramine cu alt cineva pe care iubeste cu adevarat!

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Pe ce-a de-a 2-a.
Dragoste din obligație nu se poate, așa că mai bine să ma simt iubită decât să iubesc.
Baftă!

4 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Pe cea de-a doua clar.
Nu imi pasa daca iubesc o persoana atata timp cat ea nu ma iubeste.
Daca exista o persoana care sa ma iubeasca, si eu sa n-o iubesc pe ea, o salvez indiferent.
Daca as putea le-as salva pe amandoua.

| mona a răspuns:

L-as salva pe cel care ma iubeste

| EaEmma a răspuns:

Prima persoana..chiar daca va ramane cu altcineva, cel putin sunt impacata eu cu mine ca am putut ajuta o persoana.

| Albastru45 a răspuns:

Depinde, daca a2a persoana e incredibil de urata sau e de acelasi sex, o sa o salvez pe persoana 1.