| invisibleboy a întrebat:

Daca ai penisul..mai mare decat vaginul unei femei, acesteia ii va placea sa o primeasca?

Răspuns Câştigător
| Azre a răspuns:

Îi vei cauza disconfort, durere, în anumite poziții sau felul în care faci penetrarea îi vei fisura peretele vaginal și așa mai departe.

5 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Mai baiete, esti batut in cap? Important e sa te simta si sa lubrifieze ca lumea si cred ca asta tot de tine depinde.

| Alexakos a răspuns:

Zice "hop... nu incapi in garaj. stai afara"

acum serios vaginul este undeva la 12-14 daca penisul este de 18 o jeneaza. adica disconfort si dureri. dar cu timpul se dilata muschii vaginali si nu o sa o mai deranjeze chiar asa tare.

| maxim77 a răspuns:

Cel mai bine ar fi daca e virgina sa o penetrezi cu degetul ***big grin

| julijulia a răspuns:

Depinde cu cât este mai mare. Vaginul se muleaza la fiecare act sexual, pe membrul masculin. Exceptiile se manifesta cand diferenta este din cale afara de mare.

| raduuc a răspuns:

Da Terente, da'i'o pe bucati sa se bucure mai mult.