| Radandam a întrebat:

De ce femeile când sunt violate, deși ele se opun, nu vor actul sub nicio forma, totuși vaginul femei probabil se excita de permite penisului sa o penetreze. Cum se poate asta? Deci ea e speriata și nu vrea dar totuși vaginul ii accepta penisul?

22 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Unii chiar nu gandesc, ea poate fi preludiata, se excita si se lubrifiaza, dar se poate intampla ceva, face el un gest, sau ii spune ceva care ei nu ii convine, pozitia anala sau orala sau cine stie ce altceva, dar mental, ea nu nu mai vrea. dar vaginul este deja lubrifiat, mintea nu poate comanda sa se usuce vaginul, deci penetrarea poate fi destul de usoara... trebuie sa pricepeti ca mintea e una si vaginul si "ospitalitatea" lui, cu totul alta!

| LaraClarice a răspuns:

Sa inteleg ca pe tine daca te violeaza un homosexual, e cumva un act voit?
Daca reuseste sa iti introduca penisul in anus inseamna ca si tu iti dorești, altfel nu ar intra. Sincer daca situatia ar sta cum o gandesti tu, daca violul ar fi la alegerea femeii ( daca il las sa intre sau nu), cu siguranță nu ar mai exista ( violul)

| PsihoSex a răspuns (pentru LaraClarice):

In folclor circula o poanta. o violata se duce la medic si ii spune. "Dom` doctor, dar cum se face ca desi initial eu nu am vrut, dupa 5 minute, nu stiu cum se face, dar a inceput sa imi placa?!""

| LaraClarice a răspuns (pentru PsihoSex):

Sa inteleg de aici ca femeilor le place sa fie violate?

| PsihoSex a răspuns (pentru LaraClarice):

Deloc, bea un pahar de apa, si reciteste de 3 ori si judeca!

| sierra1 a răspuns:

"dar totuși vaginul ii accepta..."

nu musiu, organul in cauză NU are voință așa cum nici pe vremea lu' Țepeș, țepele intrau unde intrau, fără a cere permisiunea sfincterelor

... asta dacă cumva ai priceput

| Radandam explică (pentru sierra1):

Și dacă ea ar fi în momentul ala uscata de tot cum dracu ar băga ala p**ă înăuntru?

| sierra1 a răspuns (pentru Radandam):

Intreabă-l pe Țepeș cum reușea cu țepele lui, Uscate și ele.

| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa vezi daca TIE iti intra in C#R o sticla de bere de 1/2 litru chiar daca atat anusul cat si sticla sunt perfect uscate, dar sticma este impinsa cu foarte multa violenta si putere. Exact la fel se intampla si in cazul in care se produce violul. Muschii vaginului cedeaza sub presiunea exercitata, exact la fel cum vor ceda si muschii sfincterului anal in cazul in care vei incerca sa-ti dai seama pe propria-ti piele ce si cum te vei simti incercand... experimentul indicat. big grin Ai cumva impresia ca muschii C#RULUI tau ar accepta ca sticala sa patrunda?

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

De ce sa incerce cu sticla, daca o sparge? sa incerce cu penisul unui doritor, mare si bine lubrifiat.

| Mosotti a răspuns:

Pai vaginul nu accepta, dar ala forteaza si baga penisul tare si intra asa fortat, nu e problema.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Un proces de viol.
Judecatorul intreaba pe badea Ion: Ia zi bade ce ai vazut?
- Pai ce sa vad, domn' judecator, am vazut cum a violat-o pe femeie, raspunde badea Ion, cum l-a invatatavocatul, sa nu foloseasca cuvinte vulgare.
- Si ce ai mai vazut bade? intreaba judecatorul.
- Pai ce sa mai vad. Atata a violot-o pe femeie pana a f...t-o.

| Emma30555 a răspuns:

Este un act de violenta, de forțare a vaginului, nu se uda. Exact cum ți-e ți ar baga cineva ceva cu forța în fund.

| PsihoSex a răspuns (pentru Emma30555):

Se poate si uda, sa stii, ea poate spune nu, din orgoliu, etc, dar sa il placa ca mascul, si daca el insista, intrand finut treptat, si o saruta si ii stimuleaza si sanii, ay, ay, se poate declansa si placerea si lubrifierea, si poate si orgasmul, asa ca nu iti mai bate capul.

| Emma30555 a răspuns (pentru PsihoSex):

Ce spui tu nu este viol. Discuțiile astea nu își au rostul, violenta nu poate fi pusa la îndoiala.

| PsihoSex a răspuns (pentru Emma30555):

Se pare ca nu ai inteles, ai idei fixe. sau esti verisoara ca Jasmine stietoate! Sunt mai multe situatii, iar aici nu suntem la tribunal. cred ca nu ai mai mult de 18 ani ai avut vreo 2-3 esecuri si acum te descarci aici.
Vaginul nu se poarta cum crezi tu, sau dupa ce scrie in legi. e mult mai complicat. tu poti spune ca ai fost violata, dar la Medicina Legala daca nu ai urme de violenta certe, nu simple, se poate crede ca minti sau ai avut interese, sau te-ai decis sa incerci sa obtii foloase materiale, dupa ce ai facut sex consensual, adica liber acceptat.

| Emma30555 a răspuns (pentru PsihoSex):

Cred ca nu ai citit ce am scris, postarea ta nu are nici o logica având în vedere răspunsul meu.

| PsihoSex a răspuns (pentru Emma30555):

Ba am citit, dar asta nu inseamna ca si ai dreptate, pe de o parte, iar pe de alta, fi sigura ca eu am avut de a face cu mai multe femei decat tu cu barbati/baieti. plus ca specialitatea mea.
Citeste, intreaba, invata, experimenteaza si mai ales, Evolueaza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne nu mi vine sa cred ca unii nu gândiți deloc. cum sa zici asa ceva? sincer, mi e lene sa ți scriu ceva, n are rost pur și simplu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și ție de ce ți se scoală?

| Lizuca1234 a răspuns:

Pai vaginul nu are personalitate, ca sa zic așa. se vede ca esti copil si mai ai multe de invatat. tocmai de aceea se si numeste viol, pentru ca este facut impotriva vointei...

| Lout a răspuns:

Ești unul dintre idiotii care cred că dacă are orgasm in timpul violului ii și place actul