| MrsDeee a întrebat:

Dacă alerg o oră pe zi,
merg și cu bicicleta (tot ln fiecare zi), sar și coarda ( în fiecare zi) o să slăbesc în vara asta?
Alimentația: o să încep să mănânc mai putine lucruri nesănătoase.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DrGoogle a răspuns:

Cu siguranta o sa slabesti happy

| IJustDeath a răspuns:

În cazul asta nu vei pierde decât apa, ar prinde bine câteva exerciții care sa ajute muschi

| ValentinGeorge a răspuns:

Nu mai manca si bea produse cu fructoza, carbohidratii nu au nimic, ai nevoie de ei, de grasimi la fel, lasa dulciurile si o sa vezi ca o sa slabesti in timp fara sa faci nimic. daca iti antrenezi si musculatura si mai bine.