| SebastianBoss a întrebat:

Daca am 10 ani si prietena mea are 9 ce riscuri potem avea amandoi daca facem sex?

Răspuns Câştigător
| FlyingSoul a răspuns:

What? Ma tu esti normal la cap? Au dat hormonii in tine si nu mai poti sta? Du-te ma la doctor! Ai idee ce ii poti face? Una ca o poti imbolnavi asa de tare ca nu o sa mai poata face copii. Una ca p la 20 de ani o s aiba sanii ca a unei femei de 80. Ai sa o nenorocesti! Du-te la culcare ma! Rog ca un oficial TPU da caute sa contacteze parintii. Asa ceva nu este normal!

| Wehrmacht a răspuns (pentru FlyingSoul):

Si cum vrei tu sa ii contactezer parintii?happy

16 răspunsuri:
| emabrumareanu29 a răspuns:

Asteapta sa mai creasca instrumentu... poti revenii cu intrebarea peste vreo 5 ani

| KennyRSS a răspuns (pentru emabrumareanu29):

Poate chiar pe 18-20 ***... Adevarat tot ce au spus ceilalti. Eu am 15 ani si nici prietena nu am. Nu imi sta gangul apai la asa ceva doamne

| DannielZMF a răspuns:

Bai puta!
tu esti bolnav cu capu' vrei sa o transformi in cu**a?
fa draq o la*a!
corpul ei nu o sa se mai dezvolte cum trebuie!
si nici corpul tau nu este destul de pregatit mai mare de 9-10 cm nu o ai bai creier de mangusta.

Foarte bune zis @FlyingSoulwinking

| Anonimmaa a răspuns:

Doamne,cum sa faci asa ceva la varsta asta:O? Chiar nu gandesti.o poti imbolnavi rau...si sunt sigura ca ea nu cred ca ar fi de acord cu aceasta propunere...asa ca gandeste de doua sau chiar mai multe ori inainte de a face ceva de genul astahappy

| madutza90 a răspuns:

Bwai! vedeti-va de papusile voastre! lasati prostiile!:@:@ cum sa faci sex la 9 si respectiv 10 ani!:@:@

| Lisadream a răspuns:

O sa fiti superdezamagiti, nu o sa simiti nici o placere si o sa va para rau ca ati incercat

| mee_3494 a răspuns:

Ceee?:O Eu nu stiu tu iti bati joc de noi? sau chiar vrei sa faci sex la 10 ani si prietena ta are 9 ani? In primul rand nu cred ca o sa vreie fatatongue si in al 2`lea rand sunt sigura ca nu esti nici tu pregatit. Mai stai cel putin 4 ani si dupa iti poate sta gandul la asa ceva!

| кเ๔๔๓เץt a răspuns:

laughing) ****o ma nu zice nimeni nimic dar tie nici nu tio dat sperma mai baietas.Freaca o laba mai bine cum au spus ceilalti dar oricum si laba daca dai o sa dai degeaba ca nu o sa iti iasa sperma ca esti mic...

| zuzaa_7068 a răspuns:

Baiii stay cuminte eu am 14 ani jumate si nu suport intrebarile de genu vrei sa faci sex cu mine? woau! asa copiii?! hal de generatie bagati mintile in cap eu la 10 ani sau la 9 ani. ma jucam coarda frate primul meu prieten a fost la varsta de 12 ani jumate si el avea 17 si nu ne erea gandul la asa ceva.

| Bogdan48 a răspuns:

Ba voi sunteti tampiti?!? Ce incercati sai explicati unui copi? Si sebastian vezi-ti de viata ta cu masini si desene.Nu te mai comporta ca un adult, bucurate de anii copilariei pentru. ca cu ei nu te mai intalnesti.O sa ai timp si de "celelalte".(Veziti ce copilaria ta si lasa ce pentru adulti sa faca adulti)

| vladutz_4725 a răspuns:

Copile ai innebunit o so nenorocesti!

| Florian_Claudiu_1997 a răspuns:

Cacat cu ochi...ti au dat flocii la rama?

| Buzmac_Jeandj_1976 a răspuns:

Bai copile de unde naibii stii tu de sex? daca aveti scopuri de a va penetra reciproc amandoi, poti sa o saruti ma rog dar sa faci chestia asta, nu cred ca se poate...

| Aliiis a răspuns:

laughing) ` copiluuu, gandesti? am eu 12 ani si nu-mi sta capu la asa ceva. deci o mare prostie.

| kidduttza a răspuns:

Mai copile! Tu nu esti normal du-te draq si plimbate cu bicicleta cu roti ajutatoare...ca o nenorocesti pe biata fata...