| anonim_4396 a întrebat:

Daca am avut contact sexual neprotejat,a ejaculat dar pe exterior si am luat pastila de a doua zi,dar a doua zi iar am avut contact sexual neprotejat fara ejaculare, ce se poate intampla? Va rog fiti seriosi.

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Se poate întâmpla să ai dereglări hormonale câteva luni de-acum încolo.

| MarinelaMihailescu778 a răspuns (pentru mihai69):

Adica chiar daca am luat pastila de a doua zi, si apoi am facut iar sex neprotejat?

| mihai69 a răspuns (pentru MarinelaMihailescu778):

Exact.

| dullcat a răspuns:

Nu e nevoie sa repeti intrebarile.Citeste regulamentul.

Mai adaug ca fara protectie poti lua vreo boala cu transmitere sexuala.Depinde de cand de mult s-a distrat partenerul tau inainte, si cu cine.Chiar nu merita sa te expui unor asemenea riscuri.

| GeorgeCazan a răspuns:

Nu se întâmplă nimic, adică nu rămâi însărcinată, dar se întâmplă ca vreo 6 luni sau mai bine o sa ai dereglări hormonale.

| Mitzupitzu a răspuns:

Peste noua luni ai sa afli.

| RIGeorge a răspuns:

Nu se intampla nimic, stai linistita.