| anonim_4396 a întrebat:

Daca am avut contact sexual neprotejat si a ejaculat pe mine, insa s-a scurs pe zona mea vaginala exista riscul sa raman insarcinata? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| MM a răspuns:

Dupa parerea mea, tot ce inseamna 'contact sexual neprotejat' m-ar pune pe ganduri.si pe drumuri spre farmacie.

8 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Daca a ejaculat aproape de gat, slabe sanse sa ajunga pana la vagin laughing. dar dracu stie. poate e mai lichida ¨substanta¨baiatului si s-a scurs pana joswinking Ai grija, alta data spune-i sa ejaculeze pe afara.sau in baie.sau chiar in mana.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da, exista riscul acesta.

| JustMeFlory a răspuns:

Exista ca ai facut sex neprotejat! Nu ca s-a scurs... spermatozoizi nu traiesc mai mult de 4-5 secunde afara.

| DrageanElena a răspuns:

Eu cred ca da...mai bine ti-ai lua un test de sarcina...ai grija

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am crezut initial ca daca a facut sex cu tine s-a scurs pe zona vaginala a alteia...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am crezut initial ca daca a facut sex cu tine s-a scurs pe zona vaginala a alteia...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum a ejaculat pe tine?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Saracu baiat