| anonim_4396 a întrebat:

Daca am facut petting mai sunt virgina?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@pokales, taci dracu' de distrus. Vrei sa te iau cu dex-ul?
Citeste aaaatent! VIRGÍN, -Ă, virgini, -e, adj. 1. Care nu a avut niciodată relații sexuale; cast, neprihănit, feciorelnic. ♦ (Substantivat, f.) Fecioară, fată. 2. Fig. Candid, inocent, nevinovat. 3. Fig. (Despre locuri) Necunoscut de oameni; nelucrat, necultivat; neexplorat. 4. Fig., (Despre obiecte) Neatins, intact, neutilizat; curat.

CARE NU A AVUT NICIODATA RELATII SEXUALE! Din moment ce a facut-o in orice fel nu mai este „curata", a avut deja o experienta sexuala cu un partener, i-a ramas intiparita. Himenul e doar o membrana nesemnificativa, asa ca putea intreba nu daca mai e virgina, ci daca are himenul intact asa ca asta e cu totul altceva. A propos, ai auzit de un pamant virgin, adica unul necultivat? Ce, trebuie sa fie cultivat doar cu anumite plante si in anumite zone ca sa se numeasca „cultivat"?

Bafta, distrus ce esti si alta data documenteaza-te bine inainte de a da din clanta!

25 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Jelli şi 7h30 au dreptate.
Din punct de vedere psihic nu mai eşti virgină.

| TeoPT a răspuns:

@pokales
Documentează-te înainte să comentezi aiurea "hah hah haaah rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor" straight face @Cătălina are dreptate. O fată este virgină când nu a avut nici un tip de contact sexual. Dacă a făcut orice fel de sex, normal/anal/oral/petting, nu mai este virgină. Ruperea himenului n-are nici o legătură cu virginitatea. Poate să fie virgină cu himenul rupt sau să se dezvirgineze având himenul neatins. Înainte să îți dai cu părerea eu zic să te documentezi mai bine.

Răspuns la întrebare: NU MAI EȘTI VIRGINĂ!

Baftă

| TeoPT a răspuns:

@pokales
Eu nu știu ce înseamnă virgină? Dar tu?

Lăsând partea de sex la o parte, virgin în general = pur, neatins.
Adică o fată este virgină dacă nu a avut contact sexual de orice fel, dacă e pură, dacă e neatinsă. E logic, ce dracu comentezi? Membrana aia idioată numită himen pe care voi o considerați semn al virginității n-are nici o treabă. Se poate rupe din orice, se poate rupe să zicem, la 6 ani dintr-o căzătură pe bicicletă, asta înseamnă că fata de 6 ani nu mai e virgină? Sau să zicem că o fată și-o trage anal cu 50 de bărbați odată, dacă nu-și rupe himenul, pentru tine e virgină? straight face Cum dracu gândiți frate, mie mi-ar fi rușine să mai deschid gura în locul vostru laughing

Hai succesuri.

| Cătălina a răspuns:

Primul contact sexual dervirgineaza mereu! Nu conteaza ca e petting sau sex normal(oral, anal).

| liviu42 a răspuns:

Depinde ce petting ai facut. pasiv sau activ.

| Narcis2007 a răspuns:

Hmmm...greu de spus...roagal pe prietenul tau sa isi introduca "cucoselul" in "pasarica" ta pentru a verifica

| Jack a răspuns:

Deci va rog eu frumos terminati cu intrebari din astea ca numa va faceti de rusine sad serios acum,aratati numai ce nivel scazut de inteligenta aveti,scuze cati spun da in primul rand tu esti asa prostuta sa nu-ti dai seama? daca tot te bate asa rau gandu ti greu in mama naibi sa-ti dai un pic pantalonii jos si sa te uiti? uitate in dex ce inseamna sa fi virgin daca esti asa dezimformata! Nici macar atat nu ai aflat macar te la prietenele tale ca ar trebui macar sa curga un pic de sange? Va rog frumos ca voi sunteti persoanele care face inclusiv Romania de rusine laughing invatati sa ganditi un pic inainte,sunt unii ( mai putini intr-adevar ) care chiar au unele nelamuriri mai importante care chiar vor sa gaseasca un raspuns, si veniti voi pe TPU si puneti prima intrebare care va vine in mintewinking! Umpleti aici siteu degeabawinking si sunt o gramada pe care ii faci sa isi piarda timpu cu intrebarea ta inloc sa ii lasi sa raspunda la o intrebare serioasa care chiar are nevoie de un raspunswinking! Sa nu te superi pe mine, dar trezeste-te un pic la realitatewinking!

| VacutzaRoscata a răspuns:

Atat timp cat nu ai avut orice fel de contact sexual mai esti virgina

| gabriella85 a răspuns:

Da,esti virgina, stai linistita

| Leon a răspuns:

@pokales lol... ea e virgina mereu, de aia practica sexul asa de des, doar normal, adica oral sau anal intelegi? de la atata practica incurca si singurele doua idei pe care le spune straight face

| Leon a răspuns:

Ardavar' focul de pacatosi straight face

| Leon a răspuns:

@bv NOname! ai spus-o pe fata, fara discretie. Si ce bine suna cand da replica o femeie. big grin Moral nu mai e virgina dar e prea mica sa isi dea seama.

| Leon a răspuns:

@ jelli, n-am vazut draguto sad eram pus pe glume si mi-a scapat. uneori sunt mai superficial, acum am vazut cat de precis ai vorbit despre virginitatea 'morala', meriti funda dar nu stiu daca capiata asta iti va da. Te pup si inca o data cer scuze straight face:*

| Dumnezău a răspuns:

@7h30: 50 deodata...intunecate fantezii mai ai si tu, omule! laughing

| lunarwolf a răspuns:

Ce tâmpită depravată.

| DaReZon a răspuns:

Pai normal ca esti. Sa va uitati in ochi, sa va tineti de maini si sa va sarutati - la un moment dat devine plictisitor si doriti mai mult. Petting este termenul englezesc pentru alintat, giugiulit, pipait, pupacit. Aproape toti baietii si toate fetele sunt curiosi sa decopere corpul sexului opus. Cum se simte, care sunt diferentele? Cand nevoia de sex se trezeste, cautati apropierea unui/unei baiat/fete, mai ales din punct de vedere corporal. Petting-ul este o buna posibilitate de a cunoaste corpul si zonele erogene ale celuilalt - primul pas pe taramul necunoscut al eroticii. Bucurati-va si savurati fiecare moment cand va atingeti, mangaiati si alintati partenerul.

| pokales a răspuns:

Nu! Si ai ramas si insarcinata! Ai imbulinat-o!

| pokales a răspuns:

@Catalina tu daca faci sex oral sau anal te dezvirginezi? rolling on the floor))))) Buna tare asta! Chiar nu am mai auzit-o laughing))))))))))) Sa fii dezvirginata in gura rolling on the floor))))))

| pokales a răspuns:

@7h30 cata desteptaciune nu am mai vazut. Unde **** mea ai citit tu asta cretinule? Da-mi un exemplu clar? Stiti sa va ****ti in **** mea dar habar nu aveti ce inseamna virgin(a). Dati foc!

| AL3XG0DB0Y a răspuns:

Buna
da mai esti pentru ca petting doar mimeaza sexul cu atingeri delicate etc
daca nu ai avut un contatc sexual direct mai esti Virgina
Bravo tiehappybig grin

| Bubu_8051 a răspuns:

Daca ai facut doar asta dalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Dumnezău, dar eu stiu ca 7h30 e un tip extrem de cuminte din punctul asta de vedere. Sau probabil ca are multa imaginatie daca isi poate imagina una cu o galeata de incap 50 in spatele ei...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Leon, dar restul ce a zis? Eu crezi ca sunt neutra? Dar pe mine de ce nu ma feliciti, a?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Leon, scuze ca ti-am lasat impresia asta. Nu trebuie sa te superi pe mine ca nici eu nu m-am suparat, ca si eu eram pusa pe glume. Si mersi pentru amabilitate big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Virgina esti, virgina nu se mai considera fata care a avut relatii sexuale. Adica i-a fost penetrat vaginu. Si daca nu ti s-a rupt himenul tot nu mai esti virgina.

Iar daca ai facut doar petting dara fara contac sexual inseamna ca ai cosimtit actul sexual si atat.