| loadme a întrebat:

Am facut recent "petting" pe jumate imbracati cu prietena mea care are 14 ani, eu am 17.
Oare e bine ce am facut?
Ma simt vinovat ca am facut asta.
Mai e virgina?

Răspuns Câştigător
| Maaria a răspuns:

Nu ai de ce sa te simti vinovat, e in regula prietena ta e inca virgina pana cand veti decide sa aveti contact sexual vaginal.( Adica cand iti vei baga penisul in ea)

7 răspunsuri:
| Crazyfish a răspuns:

Unii zic ca da, altii zic ca nu...

| Alishia a răspuns:

De unde sa stim noi daca prietena ta mai e virgina?laughing

| loadme explică (pentru Alishia):

Ma gandeam psihic. ca fizic e.winking

| Reioooo a răspuns:

Da ea mai e virgina pentru ca nu ati avut nici un contact sexual. doar tu iti poti da seama daca a fost "bine". trebuie doar sa te uiti in ochii ei si daca sunt la fel de "luminosi" (simpti in suflet ca inca te place) inseamna ca e supe ok si i-a placut

| MissBellum a răspuns:

Sigur ai 17?!
Normal ca e virgina, numai daca nu ti-a luat-o altul inaintehee hee

| loadme explică (pentru MissBellum):

Sigur ca am 17. vrei sa iti arat buletin / facebook laughing?

| MissBellum a răspuns (pentru loadme):

Nu mersi...da la o asemenea intrebare a lasat cam de dorit ca ai 17 big grin