| anonim_4396 a întrebat:

Daca am facut sex cu o fata in urma cu o saptamana...si acum i-a venit ciclul este posibil sa ramana gravida?

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, e posibil, desi coreland data menstruatiei cu data actului sexual, daca ciclul ei e regulat, riscul este destul de mic.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

E posibil orice, chiar si ciclu peste sarcina! Dece nu ai protejat-o? Daca ai imbolnavit-o?! tie cum ti-ar place sa te imbolnaveasca una?!

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Daca nu v-ati protejat exista o probabilitate foarte mica sa fie...

| anutza1991 a răspuns:

Nu nu stai linistit

| Andreeame21 a răspuns:

Am un cuvant pentru tine... prezervativ.Pa

| RalukBrown a răspuns:

Ca sa scapati de dubii, luati-va un Test Antisarcina de la farmacie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E posibil oricand sa ramana insarcinata, chiar si daca ii vine menstruatia. treaba e sa fie intr-adevar menstruatie, nu o alta scurgere, ca menstruatia, doar in cantitate mai mica.

fa`i cadou un test de sarcina, sa fiti siguri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

V-ati protejat? Daca da, sansele sunt mici.Si daca i-a venit, sunt si mai mici, stai linistit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.
Daca a fost protejat, nu sunt riscuri.
Daca nu, si asa sunt sansele foarte mici.
Dupa menstra sa faca un test de sarcina si sa vada rezultatul.
Protectia va scapa pe amandoi de neplaceri: prezervativul.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bineinteles ca este posibil, ati facut sex in perioada cea mai fertila a lunii, in timpul ovulatiei.