| anonim_4396 a întrebat:

Daca am facut sex si dupa 3 saptamani mi-a venit ciclu (la data potrivita) si este mai abundent ca de obicei este posibil sa fiu insarcinata? alte semne in afara de o mica durere a sanilor nu am avut.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu se pune problema de o eventuala sarcina, stai linistita

| adrykiba a răspuns:

Nu esti insarcinata. Durerea sanilor este un semn inainte de venirea ciclului. Daca iti vine ciclul nu esti insarcinata.

| jess179 a răspuns:

Daca ai facut sex protejat, nu ai ramas.

| Bubu4 a răspuns:

Atat timp cat ti-a venit ciclul, nu ai de ce sa iti faci griji! Iar durerea de sani face parte din sindromul premenstrual. Protejeaza-te si ai grija de tine.