| anonim_4396 a întrebat:

Daca am facut sex si trebuia sami vina menstruatia am ramas gravida?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Posibil. Nu exista nici o zi cu risc zero. Daca esti in ultimele 5 zile inainte de a-ti veni menstruatia si iti vine menstruatia cand trebuia, inseamna ca nu ai ramas gravida.

lolita
| lolita a răspuns:

Nu neaparat, iti poate intarzia din cauza stresului, ps: pentru a nu mai avea intrebari floseste prezervativul de fiecare data cand faci sex, cu toate ca si asa exista riscuri, de ce sa iti strici o zi din vioata cu ganduri de acest gen, bucura-te de viata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Depinde când ai făcut sex și când trebuie să vină și menstra?
Dacă trebuie să îți vină în câteva zile (5-7 zile), șansele sunt extrem de mici, chiar nule. Poți face un test de sarcină și vezi rezultatul.
Pa, pa.