| Adriana19 a întrebat:

Daca am fost in perioada de fertilitate asta inseamna ca as avea posibilitatea sa raman insarcinata?(am ciclu neregulat)

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Inseamna ca ai sanse mari sa ramai insarcinata.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Reformuleaza sau completeaza intrebarea. Faptul ca ai fost in perioada de fertilitate nu este un lucru relevant pentru a ne da seama daca ai sau nu posibilitatea de a ramane insarcinata. Nu ne-ai spus cel mai important lucru; daca ai avut contact sexual protejat sau neprotejat. Asteptam completari, poate putem sa te ajutam.

pa, pa.

| Floreenofficial a răspuns:

Poti ramane insarcinata oricand daca nu va protejati.cu atat mai mult in perioada asta.sansele sunt cam de... 100?%! rolling on the floor straight face

| Laurici :x a răspuns:

Da, dar se poate intampla asta numai daca ai facut sex neprotejat, te sfatuiesc sa te duci la ginecolog, sau cel mai indicat fa un test de sarcina pana nu e prea tarziu, poti lua pastila aceea de a doua-a ziwinking

| rosto a răspuns:

Daca ai ciclu neregulat, cum stii ca ai fost in perioada fertila?

| EleNa_7853 a răspuns:

Tocmai asta presupune perioada de fertilitate adica momentul cand poti ramane insarcinata. o femeie e fertila doar 24 de h pe luna doar in acest interval de timp poti ramane insarcinata.

| AyaStormhold a răspuns:

Da

| Adriana19 explică:

Am facut sex neprotejat dar nu si-a dat drumul in mine... iar peste o jumatate de ora mi-a venit menstruatia!

| Adriana19 explică:

Help me please!