| JUSTERINIandBROOKS a întrebat:

Daca am fost penetrat anal(doar de vreo doua ori) mai pot intretine relatii sexuale normale cu partenere de sex opus? Imi plac mut mie fetele, dar imi place si stimularea anala. E vreo problema? Solicit raspunsuri...serioasesad!

4 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Nu, nu e nicio problemă. Nu are nicio legătură. Dacă eşti bisexual nu înseamnă că nu poţi întreţine relaţii sexuale decât cu o parte anume. E decizia ta cu care îţi place mai mult. Baftă! happy

| SociallyDepressed a răspuns:

Hello T/A friend

| Radu_2790 a răspuns:

Poti dar trebuie sa iti bagi un dop in fundwinking

| Andu_7395 a răspuns:

Cauta un specialist prietene'