| anonim_4396 a întrebat:

Repostez intrebarea pentru ca era o ora tarzie cand am postat-o si nu era lume online. Astept cat mai multe raspunsuri va rog!

O intrebare DOAR pentru fetele care NU mai sunt virgine!

Ati intretine relatii sexuale cu un baiat virgin?

Daca nu, de ce?

5 răspunsuri:
| ElenaMariajnk1441 a răspuns:

Eu am facut asta, de ce nu? Chiar mi-a placut enorm.

| anonim_4396 explică (pentru ElenaMariajnk1441):

N-a fost napsa? Din lipsa de experienta a partenerului?

| ElenaMariajnk1441 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, chiar deloc laughing Am avut cateva experiente care chiar m au amuzat si am rad impreuna pe treaba asta, dar a fost chiar misto. si acum e genial. stie sa faca tot ce mi place mie, pentru ca eu l am invatat tot.

| Cazacenco_Nicoleta_2001 a răspuns:

De fapt, băieții nu au virginitate care poate fi văzută de medic, așa ca fetele. Și la urma urmei, de ce nu? Fiecare și-o pierde odată indiferent dacă cu o persoană care are experiență sau nu.

| Speed99 a răspuns (pentru Cazacenco_Nicoleta_2001):

Cred ca ea se referea la virginitate in sensul ca "a nu fi avut niciodata sex".
In rest, sunt de acord cu tine.