| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare DOAR pentru fetele care NU mai sunt virgine!
Ati intretine relatii sexuale cu un baiat virgin?
Daca nu, de ce?

7 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Sa-l invete meserie pe-ncepator!

| RAY a răspuns:

Dupa parerea mea orice fata isi doreste un virgin daca asa isi redobandeste ea virginittea dar in caz contrariu rar sanse, da ai sanse sa pacalesti pe vreuna sa-i donezi virginitatea ta

| Necunoscut112 a răspuns:

Mi s-a întâmplat. A terminat în doua secunde.

Răspuns utilizator avertizat
| Necunoscut112 a răspuns (pentru nimportequi):

O dată a intrat si aia a fost laughing

| Lauraaai a răspuns:

Nu, pentru ca nu se pricepe. Iar noi ca fete care numai suntem virgine, vrem sa fim satisfăcute și sa ne simțim bine. Doar vrem o bunaciune in pat. nu un pampalau!
Funda?

| andreeapopa39 a răspuns:

Da. In opinia mea acest lucru nu conteaza. Trebuie doar sa traiesti momentul.