| aaai a întrebat:

Daca am incercat sa dezvirginez pe pr mea si nu am reusit e posibil sami fi curs lichidul preejaculator si sa ramana insarcinata?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca e tot virgina inseamna ca nu a ramas insarcinata

| Oana92 a răspuns:

Asa, pentru curiozitatea celor care au raspuns, daca a ajuns sperma in vagin exista sanse sa ramana insarcinata chiar daca e virgina. Himenul nu e un dop, e ca un strat de piele pe marginile vaginului.
Nu va mai jucati fara prezervativ!

| anonima1995 a răspuns:

Daca nu ai reusit sa o dezvirginezi, nu e insarcinata. Din moment ce ejacularea nu a avut loc in vagin, iar himenul nu e rupt, atunci nu ai de ce sa iti faci griji.

| aaai explică (pentru anonima1995):

Am inteles dar ma gandesc ca poate mi-a curs lichid.ul preej eu am bagat doar putin cap.ul penisului am stat acolo cu el dar nu am mai impins ' ca o durea foarte tare si ma gand ca poate a curs atunci dar la ea nu a curs sange

| Dannytz a răspuns:

Din moment ce nu a curs sange, e virgina si daca e virgina, nu are cum sa fie insarcinata.