| Anonim20292 a întrebat:

Doresc sa va adresez o intrebare:
Daca un baiat s-a masturbat,a uitat sa se spele pe maini (nu ma intrebati de ce), iar dupa 30 de minute a atins capacul unei sticle de apa al unei fete,este posibil ca aceasta sa ramana insarcinata?
(Mentionez faptul ca baiatului nu i-a curs sperma pe mana,dar nu stiu de lichidul preejaculator)
Daca ar fi avut lichid preejaculator pe mana, acesta s-ar fi uscat in acea jumatate de ora?
Multumesc anticipat!
Salutari!

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ba cum dracu sa fii atat de paralel cu reproducerea?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Fata ramane insarcinata prin vagin, nu prin gura!

Copii mici ar trebui intai sa invete regulile generale de igiena, mai ales cand merg la toaleta si nu pleaca de acasa cu penisul necalit de sperma, sau chilotii ori mainile murdare.
Este chiar rusinos si scarbos, sa iesi cu mainile murdare afara, sa dai mana cu prietenii sau sa atingi mancarea sau bautura, cu mainile care ti le-ai pus la fund, sau la sula.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este posibil sa ramana gravida.

| LoveSleep a răspuns:

Săraca soră-ta, acum ți-a băut copiii.

| Hammurabi a răspuns:

Și fata și-a băgat sticla de apă cu capac cu tot în păsărică?
Îmi place categoria asta.
Mereu apare ceva nou și interesant. laughing

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Daca nu esti troll, esti prea idiot pentru lumea asta.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi place categoria asta la nebunie, în fiecare zi găsești întrebări de genu rolling on the floor

| CdeMetal a răspuns:

Sunt 100% sanse sa ramana insarcinata fata, e de rau

| Anonim20292 explică (pentru CdeMetal):

Nu a folosit sticla pentru nimic altceva.

| Rux04 a răspuns:

Bună. Ca să rămână însărcinată trebuie să existe penetrare vaginală iar ea să fie în perioada fertilă.