| MihaiDouble99 a întrebat:

Daca am penisul de 15-16 cm in erecție, va simti ceva iubita meaa cand o sa facem sex?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Marimea penisului tau se incadreaza in limitele a ceea ce considera majoritatea femeilor ca le ofera placere si satisfactie maxima in cazul partenerului permanent de sex. Pe baza unor studii efectuate in mod stiintific de catre specialist a reiesit ca : ''La studiul amintit au participat 75 de femei de diferite vârste, care au fost rugate să aleagă dintr-un coș două penisuri pe care și le-ar dori la un partener – unul pentru un one night stand, altul pentru un bărbat cu care să aibă o relație de lungă durată.
În urma acestui studiu, se pare că femeile preferă în medie un penis de 16-17 cm lungime și aproximativ 12 cm circumferință. Interesant este că cele mai mari penisuri au fost alese pentru un one night stand.
Conform autorului si coordonatorului experimentului concluzia a fost aceea ca :
„Un penis mare are riscul de a cauza durere în timpul sexului. Totuși, femeile își asumă acest risc în cazul unui one night stand.", spune Dr.Prause. Multa sanatate! http://unica.md/......-femeilor/

5 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Incearca si vezi daca invata alfabetu si ramane la A!
Logic ca simte laughing

| Emilian65 a răspuns:

Da, va simți plăcere de neuitat.

| Hammurabi a răspuns:

Dacă trimiți și dimensiunile iubitei, vei putea primi un răspuns cât de cât corect. laughing

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da ca oricum foarte rar fetele au vaginul mai adanc de 15 cm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va simți o plă...