| rocker98 a întrebat:

Problema cu iubita mea s-a rezolvat dar acum mai e ceva.Cand sunt acasa si stau pur si simplu penisul meu este erect si ramane asa 2-3 ore dar cand ajung acasa la iubita mea si vrem s-o facem penisul meu ramane erect doar 3-5 minute O_O + ca acasa cand e erect nu ma gandesc la nimic dar cand ajung la ea nu vrea sa ramana erect.Cand sunt pe strada cu ea mai am cate o erectie care dureaza ceva.La scoala am erecti dar nu din cauza ca ma uit la profe ca oricum sunt batrane si nu am la ce ma gandi.Bine poate ma gandesc si la ea dar pur si simplu am o erectie si nu pricep de ce pestete tot am erectii care dureaza mult doar la ea acasa nu O_O. Voi ce credeti?

3 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Casa ei e urata?laughing)

| Zeref a răspuns:

Se intampla asa pentru ca este intr-un mediu in care esti singur(fara prietena prin preajma) si poti da drumu la sentimente si ganduri sau cine stie ce motive iti dau erectiile.Dar cand esti cu ea se termina repede, doarece se intampla actul sexual in sine.E exact aceeasi chestie cand te trezesti dimineata si o ai sculata si te tine asa o perioada, dar, cand vezi o baba se retrage.Ai inteles? Durata la tine este influentata de pretena.Una e sa visezi cam cum ar fi si o poti tine mult si bine, iar alta e sa se intample imediat.

| GLu a răspuns:

Poate esti mai stresat cand esti in preajma ei. Chiam-o la tine, poate te vei simti mai bine. succes