| SaStiiCaAmUitatCumMaCheama a întrebat:

Daca am penisul stramb, ce-i fac ca sa il indrept?

Răspuns Câştigător
| Karminq a răspuns:

Nu ești singurul cu această problemă, dar, stai calm ca se poate remedia! Masturbează-te des, asa se poate îndrepta din câte știu eu.

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Se considera ca doar 10-15% dintre penisuri sunt perfect drepte, restul sunt mai mult sau mai putin curbate in toate directiile posibile. Din punct de vedere strict medical si experimental, forma penisului nu poate fi modificata deoarece aceasta depinde de structura sa interna iar modificarea formei printr-o interventie chirurgicala practic este aproape imposibila din cauza complexitatii extreme. Fiecare barbat este nevoit sa se multumeasca si sa se adapteze sa "functioneze" cu ceea ce a fost dotat de la natura. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Nu ai ce sa faci. O folosesti asa cum este.

| Doub a răspuns:

Ciiooooooooooocan

Răspuns utilizator avertizat
| Doub a răspuns (pentru Goia_Bogdanel_1999):

Omg, tnx, bate palma

| SaStiiCaAmUitatCumMaCheama explică (pentru Doub):

Si tu ai problema nu?

| ManTheMan8 a răspuns:

Incearca sa te masturbezi, si in timpul ala de trangi in partea opusa, cu timpul se va indrepta.

| Pulezi a răspuns:

Dai cu ciocanu

| catutza29 a răspuns:

Pune-l in ghips. Succes!

| Adamache_George_1994 a răspuns:

Fa **** cu mana cealalta