| HunkMan a întrebat:

Salut, a avut vreun baiat de aici penisul stramb si l-a indreptat cumva?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Penisul strambat indiferent de directie si de gradul de curbare, nu poate fi indreptat nici prin metode chirurgicale.Am auzit de niste incercari efectuate in timp insa eu nu le dau crezare. Oricum nu te va afecta in privinta intretinerii unei vieti sexuale normale.

| HunkMan explică (pentru corbulalbrosu):

Chiar daca este curbat in jos|?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru HunkMan):

Indiferent de directie. In momentul in care iti vei incepe viata sexuala prin tatonari si incercari repetate si pozitiile folosite iti vei da seama care dintre acestea te avantajeaza.

| HunkMan explică (pentru corbulalbrosu):

Ok frate, mersi frumos

| corbulalbrosu a răspuns (pentru HunkMan):

Te asigur ca poti avea o viata sexuala perfect normala. Foarte multi barbati au penisul curbat, fapt constatat si in filmele pentru adulti

14 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Depinde cat de curbat e, daca e putin, nu e mare lucru, sunt multi barbati care il au un pic curbat si n-au nicio problema, dar daca e puternic curbat se numeste boala lui Peyronie si e cam nasol.

| Emilian65 a răspuns:

Tu vrei sa-l indrepti? Mergi la un chirurg si ti-l indreapta el.

| HunkMan explică (pentru Emilian65):

Si? cu riscul de a ramane fara? laughing adica sa nu mai functioneze

| SkyPilot a răspuns:

Poate ai conditia din acest articol:
http://www.nlm.nih.gov/medlineplus/ency/article/001278.htm
Mergi sa fii diagnosticat, pentru asta ar exista tratamente dar nu folosesc prea mult. Articolul spune ca problema asta ar apare la 40-60 de ani, dar in alte materiale am vazut alte pareri.
Daca nu este exagerat de curbat, adica sa nu il poti introduce cam 10 cm. intr-un vagin, vei putea avea o viata sexuala normala. Fiind curbat in jos, va trebui sa acorzi preferinta pozitiilor din spate, caz in care curbura chiar te va ajuta pentru ca ii va stimula fetei punctul G. Totul este sa iti gandesti optiunile si iti va fi bine.

| Lawliet14 a răspuns:

De ce l-ai indrepta? Am auzit ca femeile il iubesc curbat. Le produce o placere mai mare asa.

| Mussette a răspuns:

In ghips cu 2 atele. rolling on the floor

| HunkMan explică (pentru Mussette):

Muue

| Mussette a răspuns (pentru HunkMan):

Poate, la tine. rolling on the floor

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Mussette):

Sa inteleg ca o spui din experienta ta de viata?

| Mussette a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Experienta proprie, nu chiar. Dar o mana asa o indreti, ii mai bagi si tije. Un coleg a gast intr-o z o varianta si mai buna. laughing