| Biscotte a întrebat:

Daca am un contact sexal neprotejat si nu ejaculeaza in mine pot ramane?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, sigur ca da. Daca esti 100% sigura ca nu a ejaculat (pentru asta barbatul trebuie sa aiba o experienta ampla, de minim 4-5 ani), atunci riscul este cuprins intre 4 si 27%, in functie de perioada ciclului menstrual in care se desfasoara actul sexual. Apropo, ai scris a treia oara "enjacula". Tu ai verificat cum se scrie cuvantul asta in dictionar?

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

DA! Dar de ce sa faci neprotejat?! Nu stii ca mai exista si boli care se trasmit asa, si dupa aia ai sa te tratezi luni de zile, pe ani grei?!

| GenEu a răspuns:

Nu spun da, spun doar ca este posibil.

Răspuns utilizator avertizat
| Kindly a răspuns:

80% Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se stie! in timpul excitarii curge un lichid care contine un numar mai mic de spermatozoizi... cunosc o persoana care o ramas gravida ca o folosind metoda servetelului...

| greenscarf a răspuns:

Posibil da