| outkastfresh a întrebat:

Salut, am o intrebare doar pentru pura mea curiozitate big grin, nu strica sa stii mai multe in zilele astea...deci, daca la primul contact sexual neprotejat baiatul nu ejaculeaza in fata ea poate ramane gravida?

Răspuns Câştigător
| Tania a răspuns:

Pai nu, daca nu o tine pana in ultimul moment si nu isi da drumul, nu are cum sa ramana insarcinata.
Acum uneori mai depinde ca in lichidul seminal se mai pot gasi spermatozoizi...

| outkastfresh explică (pentru Tania):

Si asta poate fi evitata? sau singura solutie favorabila ar fi cauciucu laughing

4 răspunsuri:
| Andreutsa25 a răspuns:

Exista o foarte mica sansa, doar daca baiatul dispune de mai multi hormoni, si astfel, de mai multi spermatozoizi ce pot exista in lichidul seminal. Se intampla foarte rar, dar cea mai buna solutie raman metodele contraceptive, in ziua de azi sunt atatea variante, ai de unde alegewinking

| outkastfresh explică (pentru Andreutsa25):

Va multumesc tuturor pentru detalii!

| elleuie a răspuns:

Atata timp cat nu isi da drumul nu ramai gravida