| Dominicc a întrebat:

Daca ar fi sa intalniti un baiat pe strada, sa zicem ca e dragut mai pe intelesul vostru. Ca sa va placa de el cum ar trebui sa fie?
Sa arate bine? tricou mulat pe corp dand forma de baiat cu un corp frumos sau poate burta mare (cine stie) dar care la vorbe e totul la misto.

Sau... unu care e dragut cum am mai zic. (nici frumos, nici urat) care stie sa vorbeasca cu o fata, se uita atent la ea. Corp? Arata ok. nici gras nici slab. Potrivit. Fara tricouri mulate sau ceva asemanator.

Alegeti prima sau a doua varianta. Atat!

10 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

A doua varianta, fara dubii.

| zayidee a răspuns:

A doua varianta.

| LoveAngel223 a răspuns:

Sa nu fie gras dar nici slab sa fie dragut si sa aiba simtul umorului asa este baiatul perfect pentru mine

| WickedBoy a răspuns:

Tricoul mulat e doar pentru gaylaughingpoate fetelor le placestraight facenu stiustraight facedar sa iesi cu niste prieteni in oras in tricou mulat da cam naspa(prietenii aia doar baieti)

| aangelia a răspuns:

thinking
a doua varianta, in general.
Sincer nu mi-ar placea un gay cu cur umflat si blugi stramti, bluze stramte si cu vorbe: ce buna esti, pot sa pun si eu mana?laughing

Deci 2.happy

| KeepCalm a răspuns:

A doua varianta. Sa nu aiba pantaloni mulati pe fund, chiar cu cracul mare ar fi indicatlove struck

| Missbabydoll a răspuns:

A 2-a varianta clar! Nu m-as uita niciodata la un baiat cu tricoul mulat. Se uita ALTII ce rost mai are sa ma uit si eu laughing

| clauu a răspuns:

Pai sa aiba un tricou mulat frumos, sa i se vada pachetul cu muschi, pantaloni mulati, sa i se vada fundul mai bine.

CLAR a doua varianta, in caz ca as fi fost fata laughing

Răspuns utilizator avertizat
| ileanaadrianastan a răspuns:

Ne indragostim intotdeauna de ceea ce ne seamana. Similitudinea este cheia succesului unei relatii. Singurul lucru care trebuie sa-i separe pe partenerii unui cuplu TREBUIE sa fie sexul.