| nostim a întrebat:

Asta pentru fete...cum va place sa arate un baiat...(si la corp; dar si inauntru) inalt, cu muschi, slab, gras, bun, dur, macho?

Răspuns Câştigător
| MisterKat a răspuns:

Stiu.ca intrebarea e pentru fete.
Dar nu pot sa nu ma abtin... Atata ipocrizie...
Cele care au raspuns fac pariu ca au prieteni niste calugari sau poate pe Yeti, nu? Chiar nu conteaza felul in care persoana de langa tine arata? Eu cred ca da! Si ar trebui sa recunoasteti acest lucru...

O seara buna!

PS.Imi cer scuze ca am raspuns la intrebare, desi nu era adresata baietilor.

16 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, conteaza sa fim sinceri atat fizicul cat si personalitatea. Sa sti ca sufletul e mult mai de pret, frumusetea e trecatoare, nu am un anumit model de baiat dar totusi cam ar fi asa:inalt, mai slabut dar nu exagerat, muschi potriviti, ochii albastri, parul satenhee hee, asa arata fostul de asta ti-am spus preferinta mea la fizic, dar nu e obligatoriu sa fie asa, as vrea sa aiba o personalitate puternica, sa fie glumet, vorbaret, respectuos, sa fie durhee hee.

auran
| auran a răspuns:

MMM, nu ar putea fi o combinatie accesibila si placuta ochiului si auzului?!

auran
| auran a răspuns:

Draga Daniel, este adevarat ca si exteriorul are o importanta dar, nu intr-un procent atat de mare - daca la o femeie i se mai iarta lipsa de creieras la un barbat este mai greu intr-o societate in care barbatul este puterea (desi, femeiea doreste egalitate) si care se comporta precum un sacal in a cuceri ceea ce doreste... si mai este o vorba "frumusetea este trecatoare" - sa nu fie nici muma padurii dar, nici fat frumos din lacrima.

| viatadecacatt a răspuns:

Sa fie bun la corp el asa.smugsi inauntru desigur
Mediu nu foarte inalt, putini muschi nu strica acolo, slab, nebunaticlaughing)))

| julieta a răspuns:

Conteaza mai mult caracterul si sufletul, nu vreau langa mine o "papusa masculina" si atat.

| MisterKat a răspuns:

Daca va mai intrebati de ce noi traim mai putin decat femeile: http://www.youtube.com/watch?v=ROoR0frBT-M

Se potriveste la intrebare :))

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

. depinde. ok un mic tiparhappyFizic:inalt, nici pachetele nici burticalaughing, dur in exterior si soft in interior.nu macho!-Interior:inteligent, simtul umorului, ambitios.happybig grin

| JoJo a răspuns:

Intr-adevar conteaza cel mai mult modul in care gandeste, cum se comporta, educatia lui e foarte importanta... Dar fiti seriosi cu totii: oricat de bine te-ai intelege cu el, nu ati putea sa iesiti undeva daca iti e rusine de modul in care aratahappy

Si inca ceva: Intotdeauna intelegerea estompeaza defectele fizice!

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

In ziua de azi se pune cel mai mult accent pe aspectul fizic, si apoi cel moral. Am si exemple laughing :o prietena de-a mealaughing la aia nu conteaza da baiatu e destept, se comporta frumos sau nu, si altele. pentru ea conteaza daca e dragut dau nu laughing si pentru mine conteaza aspectul fizic, dar nu prea mult. Pt ca nu pot fi cu un baiat dragut da mitocan.

| Denny_5002 a răspuns:

Mistooo:X:X

| Loomea straina' a răspuns:

Pai.inalt,blond,nu foarte muschiulos. dar nici slab, bun, mai de strada.nu foarye, un pic macho, un pic dur

| alex89 a răspuns:

Fetelor le plac multe genuri de baieti,,,, calitatile centrale sunt sufletul bun, personalitate puternica umor, etc,,,,, toate intr-un ambalaj de buna calitate nu neaparat macho,,,, ca doar produsele bune vin in ambalaje mici si urate,,,,,,,,, dar calitatile perfecte care trebuie sa le aiba un baiat pentru a fi iubit, sunt o masina lunga, un portofel gros,,,,,, stii acum se studiaza lungimea si grosimea unor chestii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Caracterul pe primul loc, în rest să fie un om obișnuit.
Ce atâtea fițe?
Pa, pa.

| nemynna a răspuns:

Pai, pentru mine ar trebui sa fie inalt(nu foarte), brunet, slabut, cu muschi, dur dar sensibil, cu ochii stralucitori...sau poate baiatul de la 6-A big grin...cu suflet mare si sa iubeasca cateii cu siguranta

| nemynna a răspuns:

Stiu ca am mai raspuns o data acum muult timp, dar sincer as putea scrie o poveste despre baiatul perfect.hee hee si asta s-ar transforma in basm deoarece ceea ce-mi doresc eu nu existalaughing

| alle_7514 a răspuns:

Mie imi plac brunetii, inalti (dar nu foartee). Nu neaparat foarte facut, dar in nici un caz slabutz, ochii, de preferinta negri sau verzi. Sa fie combinatia perfecta intre "tipul bun de prezentat parintilor" si "durul cartierului", adica, vreau sa ma simt in siguranta langa el. Sa aibe simtul umorului, dar sa nu exagereze, sa fie sensibil si tare ca piatra in acelasi timp. As vrea sa-i cunosc toti prietenii. Sa nu fie gelos, sa nu fie foarte posesiv, sa inteleaga ca mai am nevoie si de timp numai pentru mine. Aa, sa nu uit, sa aiba mainile ingrijite. Sa nu fie narcisist dar sa se ingrijeasca. Cel mai important, sa fiu fetita lui, sa aiba grija de mine ca de ochii din cap. Hai ca deja m-am intrecut, numai in filme gasesti asa baiat day dreaming