| anonim_4396 a întrebat:

Daca ar fi sa petreceti o noapte cu iubitul cum v-ar placea sa va satisfaca? Dar daca e prima noapte ce i-ati permite si ce nu?

Răspuns Câştigător
| PisSsy a răspuns:

Pai, ar fi dragut ca asta sa vina de la sine, sa va sarutati, incet va dati o haina jos, daca nu vreti sa treceti mai departe. sa ajungeti stagiul chilot, chilot... si de aici sa faci ce simti daca incerci prima data sa pui mana si ea nu vrea nu insita, iar daca esti fata bagai mana prin par si fa ce simti asta e mai importanthappy, sa fiti sentimentali si sa va faceti complimente, in timp ce va sarutati, va muscati de buza,, una alta. :-d Daca nu va place asta luati floricele. si uitati-va la un meci de folbal :-))

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Nu crezi că-i treaba noastră?
Fiecare are intimitatea sa proprie, nu-i de expus pe internet.
Te pup!

| Scintilla a răspuns:

Cred ca aceasta intrebare e adresata fetelor, insa voi incerca sa iti dau si eu un raspuns.Lasa-te purtata de val daca il iubesti cu adevarat,iar daca si el te iubeste cu adevarat,va fi o noapte memorabila,dar fi sigura ca inainte de noaptea asta a-ti avut o discutie serioasa in legatura cu asta, in care sa va spune-ti unul altuia neplacerile, de exemplu tie poate nu iti place sa fii pupata/atinsa intr-o anumita zona, sau lui poate nu ii place sa faca dragoste intr-o anumita pozitie, astea sunt doar exemple dar cel mai bine e sa va dati cartile pe fata inainte de a se intampla si a va simti stanjenit unul cu altul.

| Đεмоη a răspuns (pentru Scintilla):

Foarte adevarat (: Comunicarea asta.

| justHISgirl a răspuns (pentru Scintilla):

I like it! bravo

| Lov3Boy a răspuns:

Este cam greu de spus...
Ma simt stanjenit si pe site sa zic ce as vrea eu dar este ok.
Sa ne sarutam sa vorbim si apoi tot felul de prostii laughing adica...

| Eusebiu_Victor_1987 a răspuns:

Dpdv al unui baiat iti rasp : m-am mutat de curand doar cu prietena mea. In prima noastra seara, m-a asteptat acasa cu un Ballantines si 1tig de foi, apoi mi-a cerut sa ma asez in fotoliu si sa degust cele 2 lucruri. In timp ce faceam asta, ea se misca provocator pe langa mine, ma mangaia, ma saruta...si presupun ca de aici va puteti pune imaginatia la contributie happy!