auran
| auran a întrebat:

In care dintre castele v-ar placea sa va petreceti o noapte alaturi de iubit/iubita?
Eu as oscila intre aventura si romantism adica, intre Castelul Predjamski si Castelul Lowenburg

Răspuns Câştigător
| Dara a răspuns:

Sunt superbe castelele astea! Mi-au placut foarte mult. Castelul Neuschwanstein, cred ca e perfect. Insa si Castelul Lowenburg mi s-a parut fascinant.happy E greu de ales!

10 răspunsuri:
| kh1ss a răspuns:

Pe mine nu ma prea incanta castelele happy... dar cred ca as alege Castelul Chambord

mira
| mira a răspuns:

Da, alegerea se poate face documentandu-te pe Descopera.ro.Mira

| lia a răspuns:

Waw... ce fotografii reusite!
M-au fascinat Castelul Praga din Cehia si Matsumoto din Japonia. Dar sa stii ca intai trebuie sa gasesc iubit cu care sa petrec noaptea si dupa aceea ma mai gandesc eu unde laughing

auran
| auran explică:

Am uitat sa adaug si asta: http://www.descopera.ro/......-ale-lumii
Scuze

auran
| auran explică:

In Peles sau Bran - acesta ar fi a lui dracula cum spui tu

| dulshe a răspuns:

Eu in castelul peles, a lui dracula, ar fi f super,

| dulshe a răspuns:

Eu in castelul peles, a lui dracula, ar fi f super,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Castelul PeleÈ™.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In castelul...propietate personala!

| 0r0o0xy0 a răspuns:

Castelu bran...