| cosmin986522 a întrebat:

Daca ati afla ca persoana cu care ati stat v-a mintit si are pe altu/alta fara sa-i pese ca v-a facut sa suferiti ati mai vrea sa vedeti acea persoana sau sa vorbi macar la telefon?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

EU cu persoane nenorocite ca astea nici in genunchi picioarelor mele nu ii vreau

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Deci, daca m-a inselat clar cat a stat cu mine, da, nu i=as mai vorbi si as ocolii prezenta lui! Pentru mine ar fi un zero barat.

Din nefericire, am trecut si eu prin asa ceva, desi el nu recunoaste nici in ziua de azi. Dupa ce s-a despartit de mine, s-a cuplat oficial cu ''fufa'' si a uitat de mine pana relatia cue a a inceput sa scartaie.
L-am tratat cu indiferenta totala, gen: nu te vad, esti transparent, treceam pe langa el de parca era parte din decor.
Asta l-a deranjat pentru ca am simtit ca vrea sa-l iert, sa fim macar prieteni.Am acceptat cu greu asta si in timp, pentru ca eu fusesem indragostita de el, dar acum, cand iubesc si sunt iubita, ma doare in ''vant'' de el... e doar o parte din decor (cum spuneam) si imi pare bine ca a pus punct relatiei cu mine, caci c; lar nu ma merita.

Deci, fa si tu acelasi lucru: Ignor-o!

Atata timp cat a avut curaj si nesimtire sa isi bata joc de tine si de relatie, nu merita sa o privesti nici in ochi!
Fii si tu la fel de nemilos cu ea! Pentru ca nu merita mila!

| Razvan a răspuns:

Mi-ar parea rau pentru ca m-a mintit. Dar pana la urma, cu timpul, l-as ierta.Nu in sensul ca as mai fi cu el, asta e imposibil, dar in sensul ca nu i-as mai purta pica

| MikyMi a răspuns:

Da. Doar in cazul in care imi dovedeste ca ii pare rau si are de gand sa se schimbe!
De iertat l-as ierta cu suguranta dar de uitat voi uita mai greu. Viata merge inainte.

| NickiMinaj a răspuns:

Eu n-as lua-o asa in tragic. Mi se pare normal si de bun simt sa comunici in continuare civilizat cu o persoana cu care ai fost impreuna. Fostii e cel mai bine sa devina amici, indiferent cine a pus punct relatiei si in ce conditii.

Răspuns utilizator avertizat
| Beibiii_7101 a răspuns:

Normal ca nu, ar fi mult prea mult.Nu suport minciunafrustrated