| EuCaAsaSpunEu a întrebat:

Ce ganduri sadice ati avea pentru o persoana care va facut sa suferiti?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nimic nu e necesara razbunare ca dumnezeu stie cand trebuie sa se ocupe de acea persoana ii da lovitura de gratie cand mai putin se asteapta.

| Dean1996 a răspuns:

In primul rand, depine. Daca este o persoana la care tineam foarte mult si m-a facut sa sufar nu ii pot dori raul, sau sa am ganduri sadice cu persoana respectiva, pentru ca nu pot, pur si simplu, din moment ce tineam foarte mult la ea.
Dar, daca este o persoana care m-a facut sa sufar, in primul moment in trece prin cap ideea de a il/o zgaria pe gat incetisor in timp ce il leg de un scaunhee hee

| MaeRi a răspuns:

Singurul gand sadic pe care las avea este sa ii rasplatesc cu aceeasi moneda, sa o/il fac sa sufere la fel cum si ea/el m-a facut sa sufar. Uneori se spune ca e bine sa ierti, dar asta pe tine te face sa te simti mult mai rau, daca ii rasplatesti cu aceeasi moneda, te va face sa te simti mai bine.

| PinkTerror a răspuns:

Cel mai sadic este sa simta si ea ce am simtit eu cand ne-am despartit big grin

| Ryuzaki a răspuns:

I-as face exact acelasi lucru doar ca de 10 ori mai rau.Imi trebuie doar o bandana pe fata, o bata si apoi urmeaza craniul sfaramat al respectivei persoane.Ar functiona si o katana bine ascutita sau doar niste benzina si foc, prietenul omului laughing

| Aiwendil a răspuns:

La inceput il taiem usurel cu lama, dupa care dam cu sare.Pe urma turnam otet. Apoi il ungem cu miere.Si-l legam de un copac sa-l pape mustele si albinele.

Si mai vrei? Ca mai am si alte metode!

| gabi115 a răspuns:

Bataie, bataie

| Madnees a răspuns:

Cele mai rele posibilesad tu?