| nobody_9468 a întrebat:

Daca ati avea in fata persoana iubita, fie actualul/actuala, fostul/fosta ce i'ati zice/propune/face?
Si ganditi'va ca dupa ce'i spuneti/faceti/propuneti ce vreti ati putea sa'i stergeti din memorie acest episod, l'ati sterge?

Răspuns Câştigător
| CiRiNeL a răspuns:

I-as aduce aminte cate am facut pentru ea si la ce a dat cu sutul...si in nici un caz nu i-as sterge nimic din memorie ca sa fiu sigur ca la un moment dat isi va da seama ce a avut si ce a pierdut...

11 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dacă ar fi fosta aş îmbrăţişa-o şi aş întreba-o ce mai face.
Dacă ar fi actuala, oricum nu vă spun vouă. laughing
Contraîntrebarea mea este: De aş vrea să şterg episodul ăsta?!

| nobody_9468 explică:

Poi... i'as spune ca l'am iubit chiar daca n-a avut incredere in mine si eu chiar am crezut in el, atat! Daca mi'ar spune aceleasi lucruri n'as vrea sa i le sterg, insa daca m'ar lua la misto as da delete episoduluihappy

| nicol20 a răspuns:

Daca l-as vedea pe ex-ul meu in fata cred ca nu l-as observa sau poate ia-s da cu ceva in cap si i-as propune daca ar vrea sa se arunce de la etajul 10

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Actualul, i`as spune cat de mult il iubesc si i`as multumi pentru ca ma iubeste si ma face fericita zi de zi, si nu, nu as sterge nimic

| Rioko a răspuns:

Pai... daca ar fi in fata mea fostul prieten atunci ia-si zice din ce motiv m-am mutat din clasa in care era si el, ia-si spune ca il plac si ca ar fi romantic sa mergem in parc sa vedem apusul. Ia-si sterge memoria doar daca ar incepe sa rada (desi nu e genul) sau daca ar incepe sa se scuze ca nu poate sau ca are prietena.

| CiRiNeL a răspuns:

Dar tu. just. a. tear. ca ai face? happy

| andreea69dea a răspuns:

I-as spune doar atat:Cand te ignor, nu ma intrerupe!

| andreea69dea a răspuns:

Si nu i l-as sterge veci din mintehappy

| georgi_1134 a răspuns:

Daca l-as avea in fata pe fostul prieten i-as spune ca il iubesc si l-as saruta cu multa pasiune, apoi i-as propune sa ne impacam. nu i-as sterge asta din memorietongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce i-as zice? sanatate, fericire si numai bine happy

| danielo89liviu a răspuns:

Fosta - i-as rade in fata sa simta macar putin din ce am simtit eu