| KissByUNgarOH a întrebat:

Cate relatii ati avut?
De ce v-ati despartit de el sau ea?
Este fostul /fosta ceva mai magic decat actualul actuala?
Daca ati avea ocazia ati fi din nou cu cel, cea din trecut?

4 răspunsuri:
| Heather2001 a răspuns:

Am 11 ani, am avut 3 relatii.de primul m-am despartit pentru ca era nesimtit si se dadea la multe fete, de al doilea pentru ca era plictisitor si cu al treilea sunt acum il iubesc si nu as fi cu nimeni altcineva!

| KissByUNgarOH explică (pentru Heather2001):

Sa aveti bafta!happy

| Heather2001 a răspuns (pentru KissByUNgarOH):

Mersi mult, la fel si tie!winking

| MihaelaDart a răspuns:

Pana acum 3. Primul era pentru interes financiar si astfel am pus capat relatiei, al doilea cat si al 3lea mi-au ascuns un adevar, am suferit extrem de mult, desi am zis ca nu mai trebuie sa lupt si sa dau de persoana ideala.
Acum sunt la a4a relatie si sper sa ramana definitiva. Fiecare barbat din viata mea a avut ceva diferit fata de unul si de celalalt, nu pot sa-i compar cat de bun este 1, 2, 3 ori al 4-lea.
Niciodata nu m-as intoarce la fostele relatie, niciodata nu va mai fi ca la inceput.