| Andrei_Antonesei_1995 a întrebat:

Daca ati avut prieten/a si v-ati despartit de el/ea din ce motiv v-ati indepartat unul de altul? Si cum v-ati simtit cat ati fost impreuna?

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Pai eu cu fostul meu prieten, ne-am indepartat, de fapt el sa indepartat de mine din cauza anturajului sau, mai ales ca este usor de influentat si ca se schimbase foarte mult, fata de cum era si la inceput.Cat am fost impreuna totul a fost frumos. Exceptand micile certuri dintre noi, a fost frumos.Pana sa se schimbe se purta frumos cu mine, era mereu langa mine cand aveam nevoie.Am invatat multe de la el, lucruri care imi vor fi de folos mai tarziu.Acum tot ce mai am, sunt doar amintiri, pe care nu le voi uita niciodatahappy

3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ma plictisea in pat si am decis sa scap de ea.

| onii1997 a răspuns:

Ne-am indeparat pentru ca nu aveam multe in comun sau pentru ca nu ne mai simteam atasi unul de altul. Sincer a fost foarte frumos, saruturi, iesiri in oras singur si in gasca, tinut de mana etc...

| Andrei_Antonesei_1995 explică (pentru onii1997):

Foarte frumos pacat ca s-a terminat