| anonim_4396 a întrebat:

Va roog cat mai multe raspunsuri...Eu i-am spus fostului meu prieten ca vreau sa ne despartim(pe motiv ca vroia sa tina relatia secret). Neam despartit, apoi am inceput sa vorbim din nou, deci nu eram impreuna.Eu in timpul ala am fost impreuna cu un baiat.Credeam ca-l iubesc dar s-a dovedit a nu fi asa.In timp ce eram cu baiatul respectiv a aparut un alt baiat, foarte dragut pe care cred ca il plac catu-si de putin iar el imi da de inteles prin mesaje ca si el ma place.Chestia e ca dupa ce am fost impreuna cu cel pe care nu-l iubesc i-am trimis fostului prieten ca nul mai iubesc. Exact in seara in care fostul prieten mi-a spus dupa mesajul pe care i l-am trimis ca ma iubeste mi-a confirmat si tipul dragut ca ma iubeste.Am sentimente pentru. amandoi dar mi-e greu sa-i spun prietenului actual ca nu am simtit nimic pentru el si ca m-am inselat in privinta sentimentelor mele? ce sa fakk.plizz*funda*

Răspuns Câştigător
| UbexFlo a răspuns:

Fii curajoasa si spune-i ca.nu crezi ca relatia voastra merge pentru ca nu-l iubesti.Iti ceri scuze ca te-ai inselat in privinta sentimentelor tale si gata.happy E cel mai bine asa decat sa joci pe 2 fronturi.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O orgie, asa toata lumea o sa fie multumita, ask a stupid question, get a stupid answer laughing