| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati fi intr-o relatie si altcineva ar incerca sa va fure iubita/iubitul ce ati face?

Răspuns Câştigător
| NnDWtf a răspuns:

Daca tu crezi ca poate sa-ti fure cineva persoana de langa tine, dai-o tu, asa nu o sa ai orgoliul ranit rolling on the floor
Ceva gen : dai hotului tot ce ai ca sa nu mai aiba ce fura.

17 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

N-as face nimic.M-as mandri dar nu exagerat.As fi atenta daca lui ii flutura urechile la vorbele ei, si atunci as lua o decizie.

| mona a răspuns:

Daca partenerul te iubeste atunci poate incerca si 10 tipe sa il fure ca nu ar avea nicio sansa

| neutrino a răspuns:

In ziua de azi functioneaza legea concurentei, drept urmare, as concura si as fi mandru ca "mandrul/mandra mea nu este orisicare!

| relian a răspuns:

Daca cineva incearcva sa iti fure ce spui asta nu se face doar asa de unul singur.Deci iubitul sau iubita este de axcord sa iti dea papaucii sa zic asa.Ca urmare ii spui vrei sa te duci cu ala? F bine du-te si sa nu mai aud de tine.Cineva care incearca sa iti fure nu incearca daca ce vrea el sau ea sa fure nu pune botul.Scuze de expresie.Cum sa iti fure cineva iubita daca ea nu este curioasa de acea persoana? Deci este curioasa ca altfel ala nu ar incerca.In concluzie daca ai pe cineva de genul asta spune-i sa se duca ca tie nu-ti plac astfel de oameni.

| h3r a răspuns:

Să încerce. Trebuie să ai încredere în partenerul tău, dacă el te iubește, târâtura respectiva încearcă degeaba. Poate se alege și cu o bătaie pe pâine, dacă altceva n-a primit.

| W3R4 a răspuns:

"Păpuşa,să nu-ndrăzneşti să te aproprii de el,că dacă-mi bag mâna în părul tău,nu-ţi mai trebuie placă mult timp de acum înainte!"

Ăsa aş vrea să reacţionez, dar ca orice om normal, cu toata ţigla pe casă, îi spun (cu o oarecare calmitate) că deja el şi-a găsit "sufletul pereche", deci nu are şanse să mi-l ia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca iubitul meu se distanteaza fata de mine din cauza acelei persoane inseamna ca nu ma iubeste si ca nu merita sa lupt pentru el. Asa ca l-as lasa sa aleaga fara sa fac ceva.
Atunci cand un baiat paraseste o fata pentru alta inseamna ca nu exista iubire si respect!
Doar un baiat adevarat ar respinge acea persoana si nu si-ar bate joc de relatia noastra.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul rand ca daca ar fi un iubit bun nu ar putea fi furat

| SunnyDay88 a răspuns:

N are decat sa-l ia daca e prost. nu se opreste lumea la un barbat si daca el se duce dupa alta clar nu avea ce cauta langa mine in primul rand.

| Ajutatorool a răspuns:

Pai, tu nu prea trebuie sa faci nimic, daca esti cum trebuie cu iubita ta nu te-ar parasi pentru nimic.

| CGF31 a răspuns:

Daca partenerul/a ma iubeste cu adevarat nu se va lasa furat/a indiferent de situatie. Si as fi linistita pentru ca daca are totul langa mine de ce sa se duca la alte persoane? Pentru faima? Palmarez? Atunci nu ar avea ce mai cauta in viata mea.

| EugenRomaniuc a răspuns:

Pai daca iubita se duce la el o las. Daca cu adevarat o iubesc o las sa se bucure, dar niciodata nu o mai primesc in viata mea! Daca sunt idiot incep sa ma cert cu alti baieti de la fete! Dar am grija sa-mi aleg prietenii care nu m-ar lasa pentru altii in secunda 2 happy

| AndreiAndrew a răspuns:

As fi calm si i-as spune acelei persoane ca iubita mea chiar ma iubeste si ca nu are sanse si sa isi gaseasca pe altcineva!

| BulletFMV a răspuns:

Nu e nimic de facut... atata timp cat prietenul tau tine la tine sau te iubeste, nu se va uita la cea care incearca sa ti-l fure. Tot ce trebuie sa faci e sa astepti si sa il rogi sa fie sincer cu tine daca va vrea sa va despartiti. "Orice barbat (in cazul tau baiat) adevarat termina o relatie inainte sa inceapa alta" - dar o sti si tu. De aici poti sa iti dai seama daca te-a iubit cu adevarat sau a fost doar o joaca pentru el:*

| InaMada a răspuns:

M-as comporta mai atent cu iubitul as vorbi cu el ca X vrea sa il fure dar as vorbii si cu X.

| uncovrig a răspuns:

Salut! Cine vrea sa faca niste banuti va ofer cateva site-uri prin care dai click pe niste reclame si faci bani, nu ai sa faci bani din prima zi, dar daca intri in fiecare zi strangi o suma frumusica, ca sa castigi mai multi bani trebuie sa ai referrali, pe ei ii cumperi tot cu bani si la fiecare click dat de ei pe o reclama vei primi de 5 ori valoarea pe o reclama vazuta de tine. Intrati pe linkurile de mai jos, copiati-le si inregistrati-va:
http://goo.gl/FaH4J (neobux)
http://goo.gl/P9JgQ (nerdbux)
http://goo.gl/y4ow6 (paidviewpoint)
http://www.clixsense.com/? 5505210
P.S: toate platesc, daca aveti probleme sau nu intelegeti ceva dati-mi un mesaj